Anantara Dhigu

Krásne pláže

Sofistikovaný a veľmi vkusný rezort zo siete Anantara, ktorej heslom je „Life is a Journey“. Jej hotely sú akoby moderným oknom do každej destinácie, pričom ponúkajú autentické zážitky a skutočný pôžitok z cestovania v podobe ležérneho luxusu vo svojich priestoroch, uvoľnenej atmosféry a vynikajúceho servisu.

Anantara Dhigu sa nachádza na atole South Malé, čiže jeho veľkou výhodou je blízkosť medzinárodného letiska. Je však v dostatočnej vzdialenosti na to, aby ponúkol pokojné útočisko pre páry aj rodiny s deťmi, ako aj zážitok zo šnorchlovania a objavovania podmorského sveta.

Najkrajšie na ostrove sú vskutku široké pláže s bielym a veľmi jemným pieskom. Okrem pokojnej lagúny ideálnej pre deti a leňošenie tu nájdete aj skvelé miesta na plávanie, koraly, kde môžete sledovať podmorský život, aj zákutia s väčšími vlnami.

 

Samostatne postavené vilky na pláži poskytujú svojim hosťom príjemnú terasu s hojdačkou a maximálne súkromie vďaka bujnej zeleni. Ich interiér je skutočne veľkorysý a trendy, nesúci sa v znamení tropickej atmosféry, s prevládajúcim svetlým drevom a kombináciou béžovej a tyrkysovej farby.

Ostrov leží v bezprostrednej blízkosti sesterského rezortu Anantara Veli, kam sa môžete dostať kedykoľvek niekoľko minútovou plavbou a navštíviť tunajšie reštataurácie, čo je príjemným osviežením programu.

 

Jedinečné spa centrum Anantara Signature Spa je postavené nad vodou a z každého kúta sa hosťom naskytne nezabudnuteľný výhľad na oceán, ktorý je obzvlášť čarovný v noci. Pavilóny sú rozmiestnené na ostrove Bodu Huraa  a v záhradách ostrova Dhigufinolhu plných charakteristického ibišteka.

 

Samozrejmosťou je špičkové centrum pre potápanie a vodné športy, aby sa relax na pláži dal kombinovať s aktívnym odpočinkom. K dispozícii je Kid´s Club, fitness centrum, joga, aj romantické kino na pláži pod hviezdami.

 

Rezort ponúka 4 reštaurácie, kým susedný ostrov Anantara Veli 2 ďalšie. Nájdete tu taliansku, japonskú aj thajskú kuchyňu, a ľahké snacky a burgre v pool bare. Signature reštaurácia Sea Salt Fire ponúka miestne aj medzinárodné špeciality z grilu a z morských plodov, ochutené unikátnym výberom solí z celého sveta.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

110

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register