Šijeme dovolenky na mieru vyše 20 rokov

Cestovná kancelária MAGIC Travel bola založená v roku 2000 ako splnenie vízie jedného vášnivého cestovateľa o dokonalom dovolenkovom zážitku.

Cestovanie vtedy fungovalo úplne inak. Všetko bolo časovo náročnejšie, nemali sme totiž celý svet na dlani ako teraz. Vzdialenosti boli väčšie, ďaleké destinácie nedostupnejšie, avšak chuť objavovať a zdolať nepoznané bola azda väčšia ako dnes.

Dnešok funguje v znamení digizalizácie, sociálnych sietí, virtulánej reality a umelej inteligencie, ktoré nám síce rozširujú obzory, ale oberajú nás o skutočné zážitky a hlavne emócie.

Nikdy nedokážu nahradiť vzrušenie, keď pristaneme na mieste, kde sme ešte nikdy neboli a prvýkrát nás ovanie morský vzduch a vlhká horúčava potom ako vyjdeme z letiskovej haly. Nenahradia chvíle, keď sa nám dych zastaví v momente, keď kochajúc sa výhľadom na západ slnka a oceán si uvedomíme, akou maličkou súčasťou prírody sme a že všetky naše problémy sú nepodstatné. Nanahradia chvíle, keď spoznáme novú kultúru a uvedomíme si, že žiť sa dá aj úplne inak, ako sme to robili doteraz.

Za 23 rokov sa náš tím rozrástol, avšak stále zdieľame tie isté hodnoty. Našim klientom chceme priniesť dokonalý dovolenkový zážitok, nech už znamená čokoľvek. Pre niekoho je to ničím nerušené leňošenie na pláži v tieni paliem, pre iných bezstarostná zábava s rodinou, pre ďalších napríklad adrenalínové zážitky v púšti. Každý klient je individuálny, preto k nim tak pristupujeme. Šijeme na mieru termín dovolenky, program, a vyberáme hotel podľa individuálnych požiadaviek každého zákazníka.

 

Kvalita je u nás vždy nadradená kvantite

Počas dlhodobého fungovania sme spoznali väčšinu destinácií do hĺbky, získali sme mnoho skúseností o tom, ako svet okolo nás funguje a nadviazali sme spoluprácu s mnohými partnermi a hotelmi. Vďaka starostlivému výberu aktuálne spolupracujeme už len s tými najlepšími a najspoľahlivejšimi, medzi ktoré patria prémiové letecké spoločnosti, prepravcovia a ďalší dodávatelia s najlepšimi referenciami, a neposlednom rade hotely a rezorty, ktoré sa vyznačujú kvalitným servisom, individuálnym prístupom k hosťom, bezpečnosť patrí medzi ich top priority a fungujú v znamení udržateľnosti.

 

Klientský servis

Môžete sa nás spoľahnúť od prvého momentu, keď začnete uvažovať o dovolenke, až po návrat domov. Radi poradíme ohľadom destinácie a vypracujeme ponuku tak, aby vám na 100% vyhovovala. V ďalšom kroku zabezpečíme váš zájazd do posledného detailu, od leteniek a seatingu, cez transfer, až po špeciálne požiadavky, ako napríklad preferované číslo izby v hotely. Zariadime online check-in, sledujeme popandemické cestovné nariadenia, v prípade potreby vám vybavíme víza, zabezpečíme sprievodcu, vstupenky, a mnoho ďalšieho.

 

Firemný servis

Okrem individuálnych zájazdov zabezpečujeme aj kompletný firemný servis, to znamená letenky, ubytovanie a ďalšie služby spojené so služobnými cestami a účasťou na konferenciách.

Do rúk nám môžete zveriť kompletné zabezpečenie eventov a teambuildingov.

Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami, rôznymi organizáciami aj športovými zväzmi.

 

Stačí ak túžite do dokonalej dovolenke, ostatné zariadime za vás. Obráťte sa na nás s dôverou.

You don't have permission to register