Atlantis The Palm

RODINNÝ HOTEL

Medzi trblietavými vodami Arabského zálivu a pulzujúcou metropolou, na samotnom „vrchole“ ikonickej Palmy leží jeden z najpopulárnejších hotelov Dubaja, svetoznámy Atlantis The Palm.

Na prvý pohľad ho spozná každý vďaka jedinečnej architektúre a na prvý krát sa doňho zaľúbi každý, kto tu strávi dovolenku.

 

Atlantis The Palm ponúka nekonečnú plejádu dobrodružstiev, zábavy a programov pre rodiny s deťmi aj páry túžiace po štýlovom oddychu so štipkou vzrušenia.

Na výber máte so širokej ponuky izieb a suít. Ktorúkoľvek si vyberiete, v cene máte automaticky zahrnutých niekoľko benefitov.

 

V hotely nájdete jeden z najväčších aqua parkov sveta, Aquaventure, kde je zábava zaručená od úsvitu do súmraku od 0 do 99 rokov.

V gigantickom akváriu The Lost Chambers môžete pozorovať 65.000 morských živočíchov. V Ambassador Lagoon sa môžete v ich spoločnosti aj potápať.

Deti sa okrem toho perfektne zabavia v The Explorers Clube a teenageri v The Zone. Celoživotným zážitkom pre ne bude plávanie s delfínmi, hra s morskými levmi alebo let helikoptérou ponad Dubaj.

 

Rodičia si môžu oddýchnuť v špičkovom AWAKEN Spa alebo si dať romantickú večeru.

 

Atlantis The Palm je súčasťou komplexu Atlantis Dubai, ktorý dotvára novučičký hotel Atlantis The Royal. Komplex má spolu 34 reštaurácií a vyše tucet barov, kde si vychutnáte gastronómiu svetového formátu, lahodné drinky s výhľadom na more či bujarý nočný život, koncerty a party svetových celebrít.

 

Dovolenka v Atlantise je zážitkom, ktorý sa oplatí zažiť aspoň raz v živote. Zapíšte si ju na bucket list!

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

1544

Typy izieb

Guest Rooms
Suites
Signature Suites

Transfer

Pozemný
37 km

Mám záujem

You don't have permission to register