Atlantis The Royal

NOVÝ HOTEL
ADULTS ONLY

Vitajte v novučičkom hotely Atlantis The Royal!

 

Vitajte na úžasnom mieste, kde sa v každej chvíli vašej dovolenky stane niečo neočakávané. Vitajte na mieste štýlového oddychu a bezkonkurenčných služieb, kde každý večer je oslavou života a nespútanej zábavy v podaní svetových celebrít. Ultra-luxusný zážitkový hotel Atlantis the Royal bol postavený s pomocou architektov tých najzvučnejších mien na vrchole ikonickej Palmy, vedľa sesterského rezortu Atlantis The Palm, ako súčasť dovolenkovej destinácie Atlantis Dubai.

 

Otvárací ceremoniál trval niekoľko dní. Grand opening v podobe koncertu Beyoncé nasledoval event, ktorým sa uvádzala na trh tequila značky 818 od Kendall Jenner a brunch plný celebrít, ktorého hostiteľka bola Rebel Wilson. V rezorte nájdu hostia túžiaci po zábave kluby značiek ako Ling Ling. Nobu, Cloud 22 či Resonance by Heston Blumenthal.

 

Čo sa týka reštaurácií, k dispozícii je plejáda chutí z každého kúta sveta, vrátane niekoľkých reštaurácií so šéfkuchármi ocenenými Michelinskou hviezdou. V celom komplexe nájdete 34 reštaurácií. Využiť môžete všetky atrakcie sesterského rezortu Atlantis The Palm vrátane aquaparku Aquaventure, akvária The Lost Chambers, Atlas Village s delfínmi a morskými levmi, či AWAKEN Spa.

 

V Atlantis The Royal si môžete zaplávať vo výške 22.poschodia v klube Cloud 22 alebo si dať lahodný coctail v Resonance by Heston Blumenthal pozorujúc impozantné akvárium so 4.000 medúzami. Miestom pre dokonalý instagramový záber je socha s názvom Droplets, ktorá symbolizuje prvú kvapku dažďa v púšti alebo fontána Skyblaze, kde voda vystreľuje do výšky 28 m a sprevádza ju dych vyrážajúca show ohňa, svetla a hudby.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

795

Typy izieb

Guest Rooms
Suites
Signature Penthouses

Transfer

Pozemný
40 km

Mám záujem

You don't have permission to register