Atmosphere Kanifushi

 

Hotel vhodný pre rodiny aj páry, ktorý je členom skupiny Atmosphere Hotels.

 

Ponúka program Platinum Plus All inclusive, ktorého súčasťou je okrem stravného plánu aj výber značkového alkoholu a coctailov, ako aj paleta nemotorizovaných vodných športov, výletov loďou a šnorchlovania. Čo sa týka stravovania, je to kombinácia bohatých bufetov, tematických večerov, ako aj fine dining, aby ste si mohli vychutnať všetky reštaurácie ostrova, vrátane špecializovaných, ako napríklad Just Veg, Ceylon Bliss, alebo Teppanyaki Grill. Bufety sú servírované v hlavnej reštaurácii The Spice. The Sunset sa nachádza pri bezéne určenom výhradne pre dospelých hostí. Tí si tu okrem ničím nerušeného pokoja môžu vychutnať západ slnka s exotickým coctailom v ruke, alebo pri večeri inšpirovanej fusion kuchyňou, ktorá je kombináciou ázijskej a stredomorskej kuchyne. The Liquid sa nachádza pri rodinnom bazéne a ponúka snacky počas dňa, širokú škálu alko a nealko nápojov, ako aj večerný zábavný program s hudbou a tancom.

 

Pre najmenších je k dispozícii The Kids Club s množstvom programu a atrakciami. Teenageri a dospelí si prídu na svoje v The Clubhouse, kde nájde napríklad tenisové kurty a ďalšie športové a spoločenské vyžitie. K dispozícii je aj skvelé The Akiri Spa by Mandara, potápačské centrum s certifikáciou PADI, yoga, fitness a iné.

 

Ostrov Kanifushi leží na Atole Lhaviyani a je vzdialený 133 km a iba 30 minút letu od letiska v Malé.

 

 

Rezort sa skladá zo 132 víl a suít samostatne stojacich priamo na  pláži. Sú roztrúsené po 2 km pobrežia s bielym pieskom. Každá vila je obklopená vegetáciou, aby poskytovala dostatok súkromia pre svojich hostí a je postavená z čisto prírodných materiálov. Rezort spája prvky tradičnej a modernej architektúry.

 

 

Lokalita: atol Lhaviyani

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

The Spice – hlavná reštaurácia s bohatými bufetmi, tematickými večermi a live gril stanicami

The Sunset – reštaurácia priamo vedľa bazénu určeného len pre dospelých hostí ponúka cez deň snacky a večer fusion kuchyňu so známkami ázijskej a stredomorskej kuchyne

The Liquid – bar pri bazéne ponúka snacky a široký výber nealko nápojov, značkových pív a vín, coctailov, ako aj večerné programy a diskotéky

Just Veg – prvá čisto vegetariánska reštaurácia na Maldivách

Ceylon Bliss – kuchyňa Srí Lanky

Teppanyaki Grill – japonská kuchyňa

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

132

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register