Bahia del Duque

Hotel Bahia del Duque bol otvorený v roku 1993 ako najkrajšia budova na Tenerife. Nachádza sa na Costa Adeje na južnej časti ostrova.

Postavenie hotela bolo stelesnením sna skupiny priateľov, miestnych obchodníkov, ktorý túžili po luxusnom hotely, ktorý bude známy v kruhoch cestovateľov po celom svete. O 30 neskôr je Bahia del Duque stále symbolom luxusu na Tenerife a člen The Leading Hotels of the World.

 

Hotel bol postavený pod taktovkou renomovaného architekta Andrésa Piňeira na pozemku s rozlohou 100.000 m², z čoho 63.000 m² tvoria prekrásne tropické a subtropické záhrady, ktoré sú domovom rôznych druhov paliem, kaktusov, dračích stromov a množstva ďalšej endemickej flóry a fauny.

 

Hotel má priamy prístup k pláži Duq Sur Beach a je vzdialený iba 200 m od Duque Norte Beach. Obe pláže poskytujú súkromné altánky a exkluzívny servis.

 

V roku 2008 sa rezort rozrástol o časti Las Villas a Bahia Wellness Retreat. 

 

Rezort ponúka dokopy 386 ubytovacích jednotiek v rôznych budovách, ktoré vytvárajú dojem celistvej dedinky. Nájdete tu izby a suity rôznych druhov, ako aj 40 luxusných víl poskytujúcich maximálne súkromie a pohodlie, vrátane vyhrievaného bazénu, osobného butlera, opulentných priestorov a unikátne kúpele akoby vytesané do čadičového kameňa.

 

Hosťom je k dispozícii 9 reštaurácií, 13 barov a loungov, 5 bazénov (vrátane slano- a sladkovodných, vyhrievaných a jedného detského bazénu), tenisové kurty, squash kurty, 2 fitness centrá, plejáda vodných športov, detský klub a teen klub, obrie šachy, observatórium, fantastické Bahia Wellness Retreat a mnoho ďalšieho. V blízkosti rezortu nájdete 5 golfových ihrísk.

 

Bahia Wellness Retreat je unikátna oáza, ktorá je súčasťou rezortu. Uprostred bujného palmového hája nájdete vyše 30 masážnych pavilónov, bazén s hydroterapiou, turecké kúpele, sauny, kinesis, pilates, yogu a ďalšie zážitky na uvoľnenie tela aj duše.

 

Gastronómia:

NUB – reštaurácia s Michelin hviezdou

Kensei – japonská kuchyňa

La Brasserie by Pierre Résimont – francúzska reštaurácia

El Bernegal – raňajková reštaurácia

Beach Club – ryby a morské plody

Alisios Market Food – sezónne produkty a market food

La Trattoria – taliansky kútik

SUA – baskitská kuchyňa

La Hacienda – medzinárodná kuchyňa

 

Cena na 1 osobu od 1.990€

Cena zahŕňa:
Letenku triedy Economy s odletom z Viedne
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
raňajky
transfer z letiska do hotela a späť
Všetky dane a miestne poplatky
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

346

Typy izieb

Garden View Room
Sea View Room
Private Pool Villa
Sea View Suite
Garden View Suite

Transfer

Pozemný
15 km

Mám záujem

You don't have permission to register