Baros Maldives

Baros Maldives otvoril svoje brány prvým hosťom pred vyše 44 rokmi. Odvtedy sa stal priam legendárnym vďaka vynikajúcej lokalite, top službám, personálu, ale hlavne vďaka svojmu dôrazu na detail. Je členom Small Luxury Hotels a na konte má množstvo prestížnych ocenení, ako napríklad za rok 2018 Najromantickejší rezort v Indickom oceáne alebo Najromantickejší rezort sveta.

 

Ponúka 75 ubytovacích jednotiek, takže je to malý a prívetivý rezort. Jeho veľkou výhodou je, že sa nachádza len na 25 minút jazdy rýchloloďou od medzinárodného letiska v Malé. Vilky sú postavené z dreva a pieskovca. Celková architektúra sa perfektne hodí do tropického prostredia ostrova.

 

Medzi služby hotela patrí krásne Serenity Spa, kde môžete zrelaxovať svoje telo aj ducha pomocou masáží, omladzujúcich a skrášľujúcich procedúr. Rezort má špičkové potápačské centrum s certifikáciou PADI. Môžete sa venovať množstvu vodných športov, požičať si z knižnice hotela knihu, CD alebo DVD, zabaviť sa pri večerných programoch, zúčastniť sa niektorého z výletov alebo si zacvičiť rannú yogu.

 

Pôsobí tu morský biológ, lekár a skúsený personál, ktorý má vždy úsmev na tvári. 24 hodín denne si môžete užívať servis a starostlivosť vo Vašej vile.

 

Lokalita: North Malé atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 25 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

The Lighthouse Restaurant – pokrmy z morských plodov a z grilu

Cayenne Grill – indická a´la carte reštaurácia

Lime Restaurant – hlavná reštaurácia

Sails Bar – bar na pláži

The Lighthouse Lounge – sledujte západ slnka s coctailom v ruke

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

75

Typy izieb

Residences
Suite
Beach Villa
Water Pool Villa

Transfer

Rýchloloď
25 min

Mám záujem

You don't have permission to register