Belmond Jimbaran Puri

Belmond je ikona vo svete hoteliérstva.

 

Značka je garancia kvality aj pre tých najnáročnješích cestovateľov, ktorí si potrpia na služby na najvyššej úrovni, na špičkový personál a prekrásne ubytovanie so všetkými vymoženosťami modernej doby v autentickom prostredí tých najkrajších destinácií.

 

Jej príbeh začal v roku 1976, keď Belmond kúpil legendárny hotel Cipriani v Benátkach. Založil ho Giuseppe Cipriani, ako útočisko pre svojich celebritných priateľov. Na jeho zozname hostí sa neraz ocitli zvučné mená ako Yves Saint Laurant, Sophia Loren a Frank Sinatra.

 

Dnes tvorí portfólio Belmondu 45 výnimočných zariadení v 24 krajiných sveta. Od vlakov cez riečne plavby a safari až po hotely, každý jeden má svoj vlastný príbeh. V srdci týchto príbehov neraz stojí umenie a kinematografia. Podstatou značky je jej historické dedičstvo, remeselné umenie a nefalšovaný, autentický servis. Belmond je súčasťou najväčšej skupiny luxusných značiek LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.

 

Belmond Jimbaran Puri je tropický raj v bujnej džungli na pobreží Indického oceánu, ktorý sa rozprestiera na pudrovo-bielom piesku jednej z najexkluzívnejších zátok Bali.

 

Architektúra inšpirovaná tradičným balijským štýlom ponúka autentické miesto na oddych, pričom rezort sa hrdo pýši povesťou jedného z najpokojnejších hotelov na posvätnom ostrove Bali.

 

Či už si vychutnáte masáž priamo na pláži a následne sa necháte zlákať pokojnými morskými vodami, prípadne si sadnete do záhrady, aby ste sa nadýchali opojnej vône miestnych kvetov frangipani.

 

Suma sumárum, Belmond Jimbaran Puri je oáza pokoja, kde vám každá spomienka vylúdi úsmev na tvári.

Cena na vyžiadanie

Počet izieb

64

Typy izieb

Luxury Cottage
Pool Villa
Deluxe Pool Villa

Transfer

Pozemný
15 min

Mám záujem

You don't have permission to register