Belmond Reids Palace*****

LUXUS S NÁDYCHOM HISTÓRIE

 

Belmond je ikona vo svete hoteliérstva.

 

Značka je garancia kvality aj pre tých najnáročnješích cestovateľov, ktorí si potrpia na služby na najvyššej úrovni, na špičkový personál a prekrásne ubytovanie so všetkými vymoženosťami modernej doby v autentickom prostredí tých najkrajších destinácií.

 

Jej príbeh začal v roku 1976, keď Belmond kúpil legendárny hotel Cipriani v Benátkach. Založil ho Giuseppe Cipriani, ako útočisko pre svojich celebritných priateľov. Na jeho zozname hostí sa neraz ocitli zvučné mená ako Yves Saint Laurant, Sophia Loren a Frank Sinatra.

 

Dnes tvorí portfólio Belmondu 45 výnimočných zariadení v 24 krajiných sveta. Od vlakov cez riečne plavby a safari až po hotely, každý jeden má svoj vlastný príbeh. V srdci týchto príbehov neraz stojí umenie a kinematografia. Podstatou značky je jej historické dedičstvo, remeselné umenie a nefalšovaný, autentický servis. Belmond je súčasťou najväčšej skupiny luxusných značiek LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.

 

Belmond Reid’s Palace (alias Reid’s Palace) je historický hotel, ktorý sa nachádza na západ od Funchalského zálivu na Madeire v Portugalsku, v impozantnej polohe s výhľadom na Atlantický oceán. Hotel má krásne svahovité záhrady. Hotelový komplex zahŕňa viac ako 40 000 metrov štvorcových priestorov navrhnutých ako subtropická botanická záhrada

 

Všetky izby v hoteli Palace Reid sú elegantne zariadené a majú balkón a mramorovú kúpeľňu s vybavením. V každej izbe vám je k dispozícii minibar s nápojmi zdarma a bezplatné filmy.

 

Kúpele hotela Reid’s Palace ponúkajú vnútorné a vonkajšie suity na terapie s vlastnou vírivkou. V ponuke je bohatý výber procedúr, pri ktorých sa používajú kúpelné produkty svetových značiek. V areáli taktiež nájdete suché i parné sauny.

 

Aktívni hostia si môžu zahrať tenis na tenisových kurtoch alebo sa zahriať pri kardiovaskulárnom cvičení v modernej posilňovni.

 

Reštaurácia Brisa Do Mar, inšpirovaná francúzskym štýlom, ponúka stolovanie pod holým nebom, zatiaľ čo reštaurácia Villa Cipriani podáva klasické talianske jedlá. Jedáleň organizuje elegantné večierky v edwardiánskom prostredí.

 

Hotel Reid’s Palace sa nachádza 3 km od pláže Praia Formosa a 15 minút chôdze do centra mesta Funchal, ktoré ponúka bohatý nočný život. Hotel taktiež oskytuje bezplatné súkromné parkovanie.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

158

Mám záujem

You don't have permission to register