Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa

RODINNÝ REZORT

Beachcomber je lokálna značka, symbol bohatého Maurícijského dedičstva zakoreneného v hoteliérstve a pohostinnosti. Prevádzkuje 8 hotelov na tomto krásnom ostrove, kde nájdete „lahodný coctail“ rôznych kultúr, historického aj prírodného dedičstva, gastronómie a pohodového ostrovného života. Čas tu plynie akosi inak: v rytme jemného vánku nesúceho vôňu korenín a trstinového cukru, ako aj vĺn blankytného Indického oceánu.

 

Canonnier Beachcomber je 4* „bračekom“ Paradisu. Je to jeden z najobľúbenejších rodinných rezortov na Mauríciu.

 

Nachádza sa v severnej lokalite Mont Choisy Beach v historickom srdci ostrova. Ruiny starodávneho majáka a pevnosti tu nenápadne splývajú s tropickými záhradami hotela.

Autentickú Maurícijskú atmosféru tu môžete cítiť na každom kroku v exotických záhradách s kaskádovitými bazénmi, tichými potôčikmi a netradičným spa postaveným v korunách banyánových stromov.

 

Okrem množstva športových a zábavných aktivít tu rodiny majú k dispozícii pohodlné ubytovanie v podobe suít s dvomi spálňami a dvomi kúpelňami, ako aj detský klub. Najmenší si celkom určite budú užívať výlety na bicykli, ľahkú turistiku, návštevu zrúcaniny starobylej pevnosti, plavbu priehľadným člnom a pozorovanie rybiek, honbu za pokladom alebo hľadanie vtáka doda.

Dospelí si prídu na svoje v spa, hammame, saune, pri tenise či golfe, na yoge, pri windsurfingu, paddle boarde, biliarde, a množstve ďalších aktivít.

 

GASTRONÓMIA:

Frangipanier – hlavná reštarurácia s medzinárodnou kuchyňou

Navigator – reštaurácia podávajúca pokrmy z čerstvých rýb a morských plodov situovaná mimo rušných častí rezortu. Dostanete sa do nej krátkou prechádzkou medzi exotickými palmami a kvetmi na skalnatý výbežok, kde sa Vám naskytne krásny výhľad na oceán a maličké severné ostrovy

Serenata – taliansky kuchyňa

Cena na 1 osobu od 784€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
polpenziu
Všetky dane a miestne poplatky
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

283

Typy izieb

Family Junior Suite
Deluxe Room
Superior Room
Sea View Room
Double Standard

Transfer

Pozemný
70 km

Mám záujem

You don't have permission to register