Constance Belle Mare Plage

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Zrodila sa na Mauríciu, kolíske hoteliérstva. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si aj na vysokej kvalite wellness služieb, a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov. Jej heslom je „True by Nature“.

 

Cosntance Belle Mare Plage dostal názov podla 2 km dlhej pláže, pri ktorej leží. Charakterizuje ju ozajstná exotická krása, jemnučký biely piesok a tyrkysová, vlažná voda oceánu. Pozdĺž nej sa ťahá koralový útes, ktorý vytvára ideálne podmienky na plávanie, vodné športy, aj šnorchlovanie.

 

Rezort má rozlohu 15 hektárov, ktoré sú pokryté tropickými záhradami. Patria k nemu aj 2 špičkové, 18 jamkové golfové ihriská s rozlohou ďalších 140 hektárov. Na jednom z nich môžu hráči, ako aj milovníci prírody sledovať voľne sa pohybujúce jávske jelene.

Architektúra sa nesie v znamení svetla a sofistikovanej elegancie. V interiéroch prevládajú svetlé farby a drevo. Hotel bol nedávno rekonštruovaný, vďaka čomu dokonale ladí so svojím prírodným okolím a pôsobí tradičným dojmom „Constance Chic“.

 

Hosťom je tu k dispozícii Constance Kids Club, ako aj špičkové Constance Spa. Na svoje si obzvlášť prídu milovníci gastronómie, hotel sa totiž môže pochváliť 7 reštauráciami a 6 barmi, pravidelne sa tu organizujú aj Constance Culinary Festivaly. Môžete tu zažiť skutočnú plejádu chutí a vychutnať si rôzne kuchyne spod taktovky šéfkuchárov z celého sveta. Okrem medzinárodnej kuchyne so štipkou miestnej chuti tu nájdete napríklad taliansku kuchyňu, sushi, pokrmy z darov mora, ale aj burgre a mnoho iného.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

278

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register