Constance Ephelia

Nádherné prírodné prostredie

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Zrodila sa na Mauríciu, kolíske hoteliérstva. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si aj na vysokej kvalite wellness služieb, a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov. Jej heslom je „True by Nature“.

 

Ephelia sa rozprestiera na rozprávkovom hlavnom ostrove Mahé, v objatí bielych pláží a bujnej, tropickej vegetácie na 120 hektároch, ponúkajúc tak skutočný luxus priestoru.

 

Leží nad prírodnou rezerváciou Port Launay. Tu si môžete vychutnať prírodu v tom pravom zmysle slova, objavovať jej tajné zákutia a osviežiť svoje telo aj ducha.

 

Okrem širokej škály vodných športov a potápania či šnorchlovania sa tu môžete venovať tenisu, squashu, yoge, bicyklovaniu, ale nájdete tu aj zip line a lezeckú stenu.

 

Hotel sa môže pýšiť azda najväčšim spa v Indickom oceáne. Constance Spa má vyše 5.000 m², 18 masážnych pavilónov, individuálne aj párové ošetrenia tváre aj tela inšpirované lokálnymi rastlinami s blahodárnymi účinkami.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

313

Mám záujem

You don't have permission to register