Constance Halaveli

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si na aj na vysokej kvalite wellness služieb a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov.

 

Constance Halaveli je členom prestížnej skupiny The Leading Hotels of the World. Leží na neveľkom ostrove atolu North Ari a poskytuje predovšetkým vodné vily. Atmosféra ostrova je veľmi romantická, ako stvorená pre symbolický sobáš, svadobnú cestu či oslavu výročia,  ale aj intímne zážitky s rodinou. Pre ne sú k dispozícii rodinné vily na vode aj na pláži, ako aj detský klub.

 

Architektúra sa nesie v znamení tropického prostredia a uvoľnenej elegancie. V interiéroch prevláda drevo a kameň a zemité farby. Samotný ostrov má tvar tradičného maldívskeho člnu dhoni.

 

Samozrejmosťou je množstvo vodných športov a rôznych aktivít. V Le Spa de Constance si môžu hostia vyberať z omladzujúcich, zkášľujúcich a relaxačných procedúr, ktoré osviežia telo aj ducha.

 

Reštaurácie a bary na ostrove sú elegantné, preto sa tu vyžaduje aj ležérny dress code. Pod taktovkou šéfkuchára sa podávajú pokrmy inšpirované ázijskou kuchyňou s európskym „šmrncom“. Hosťom je k dispozícii ľubovoľný stravovací plán, vrátane All Inclusive. Príjemné večeri pri plážovom barbecue spríjemní tradičné maldívske hudobné predstavenie bodu beru.

 

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

86

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register