Constance Lemuria

Golf

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si na aj na vysokej kvalite wellness služieb a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov.

 

Architektúra Lemurie je veľmi vzdušná a otvorená, vytvára dojem, akoby aj samotný hotel bol výtvorom prírody. V stavbe prevažuje drevo, kameň, ružová žula a mramor, príjemná teplá atmosféra je citeľná všade. Bujná vegetácia, bohatá flóra a fauna, šum oceánu a slaná vôňa vytvárajú pocit „stratení v raji“.

 

Hotel nachádzajúci sa na ostrove Praslin prešiel v roku 2016 kompletnou renováciou. Jeho suity sú nevtieravo elegantné a priestranné, a ponúkajú úchvatný výhľad.

Hotel sa môže pochváliť aj 18 jamkovým golfovým ihriskom.

 

Príjemným spestrením dovolenkového programu je objavovanie ostrova, ktoré môžu najmladší hostia podstúpiť aj so skúseními animátormi Constance Kids Club.

 

Okrem golfu si tu hostia môžu vychutnať špičkové wellness v Constance Spa a objavovať úžasný podmorský svet v okolí ostrova, ktoré je považované za jedno z najlepších miest na potápanie na svete.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

105

Transfer

Let
Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register