Constance Moofushi

Premium All Inclusive

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si na aj na vysokej kvalite wellness služieb a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov.

 

Constance Moofushi je elegantný a sofistikovaný rezort s All Inclusive službami. Okrem chutných pokrmov z celého sveta, ktoré sa servírujú formou bohatých bufetov z hlavnej reštaurácii Manta si môžete pochutnať počas obeda aj na obľúbených burgroch, pizze a šalátoch v pool bare. Večer môžete vyskúšať grilované špeciality alebo plody mora v a´la carte reštaurácii Alizée priamo na pláži.

 

 

Hotel má 2 bary so širkou ponukou coctailov, značkového alkoholu, piva, vína a nealko nápojov. Okrem toho sa môžete počas dňa ukryť pred horúcim maldívskym slnkom a osviežiť sa čerstým domácim ľadovým čajom, ovocným smoothie, či kávovými špecialitami. Popoludní sa tu servírujú drobné snacky a čerstvé, voňavé vafle s čokoládou. Večer si tu môžete vychutnať západ slnka a zatancovať si v rytmoch, ktoré udáva miestny DJ.

 

Constance Moofushi leží na prekrásnom ostrove atolu South Ari. Obklopujú ho 3 prírodné lagúny a koralový útes. Podmienky na plávanie, šnorchlovanie, aj potápanie sú tu ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých. Ak sa len učíte, určite oceníte program Snorkel for Beginners. Tradičnou loďkou dhoni alebo motorovým člnom sa do pol hodiny môžete doplaviť dvakrát denne k vyše tridsiatim fantastickým miestam na potápanie, a stretnúť tam raje, korytnačky, napoleonky a húfy ďalších pestrofarebných tropických rýb. Skúsení PADI inštruktori Vám budú k dispozícii.

 

Okrem vody tu nájdete aj suchozemské vyžitie v podobe športu, ako napríklad plážový volejbal, tréningov v modernom fitness centre, jogy, či skvelého U Spa by Constance. O zábavu sa postará Entertainment Lounge, výlety loďou na neďaleký obývaný ostrov Himandoo, kde môžete zažiť autentickú atmosféru Maldív, výlet loďou pri západe slnka, romantický piknik na „opustenom“ ostrove, atď.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

110

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register