Constance Prince Maurice

Hotelová sieť Constance Hotels & Resorts prevádzkuje hotely v Indickom oceáne, konkrétne na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu a Madagaskare. Zrodila sa na Mauríciu, kolíske hoteliérstva. Počtom hotelov patrí medzi menšie značky, kvalitou služieb a gastronómie sa však vyrovná mnohým zvučným menám v cestovnom ruchu. Zakladá si aj na vysokej kvalite wellness služieb, a v každom jej hoteli prevláda uvoľnená atmosféra charakteristická pre danú destináciu, v luxusnom prostredí. Vďaka tomu, že má hotely len v Indickom oceáne, dokáže snáď najlepšie „vrátiť“ ducha týchto ostrovov. Jej heslom je „True by Nature“.

 

Constance Prince Maurice nie je výnikmou. Na jeho ležérne elegantnej architektúre, ktorá dokonale splýva s okolím hotela, sa podielali Jean Marc Eynaud a David Edwards. Tí vytvorili priestory, ktoré sú pokojné cez deň a impozantné v noci, keď si môžete v intímnom osvietení vychutnať šum a vôňu oceánu s coctailom, alebo pohárom vína svetovej značky v ruke. Hotel sa pýši najväčšou kolekciou vína v Indickom oceáne, ktorá odsahuje vyše 25.000 fliaš.

 

Architektúru zároveň charakterizuje aj rešpekt voči vnútorným energiám človeka a postele sú napríklad umiestnené podľa pravidiel Feng Shui. Na prúdení energie sú založené aj niektoré procedúry v Constance Spa, kde si hostia môžu užit skrášľujúce, omladzujúce aj revitalizujúce ošetrenia.

 

 

Lokalita Prince Maurice je dokonalá. Nachádza sa v severo-východnej časti Maurícia, 15 minút helikoptérou od letiska a 35 km od hlavného mesta Port Louis. Rozprestiera sa na 60 hektároch panenskej prírody. Plocha je posiata vzácnymi rastlinami, obývaná miestnou faunou, chránená pred vetrom a poskytuje svojim hosťom dokonalý relax a súkromie. Nádherná pláž poskytuje nerušený relax a vďaka prírodnej rezervácii pri západnej časti hotela, ktorá je domovom množstva exotických rýb, sú tu aj podmienky na šnorchlovanie vynikajúce.

 

Najmenší hostia si užijú kopec srandy v Constance Kids Club. Fanúšikovia golfu si prídu na svoje na jednom z dvoch 18 jamkových golfových ihrísk. Milovníci aktívneho oddychu sa môžu venovať aj tenisu, kite surfingu, bicyklovaniu a množstvu iných vodných aj plážových aktivít.

 

K dispozícii sú 3 reštaurácie, 3 bary a vináreň, z toho jedna reštaurácia s barom sú plávajúce.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

89

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register