Emerald Zanzibar Resort & Spa

Emerald Zanzibar Resort & Spa otvára 1. decembra 2022. Je to 5-hviezdičkový deluxe all-inclusive rezort, hrdý člen „The Leading Hotels of the World“.

 

Nachádza sa v Muyuni, Matemwe na severovýchode Zanzibaru, čo je jedna z najkrajších lokalít vďaka bielym plážam, krištáľovo čistému moru a absencii odlivu.

 

Rezort ponúka okrem mnoho iného exkluzívne pôžitky kulinárskeho sveta, ktorým dominujú najlepšie a najexkluzívnejšie ingrediencie.

 

Vďaka autentickej africkej duši „Wild at Heart“ je Emerald Zanzibar Resort & Spa ideálny na romantické pobyty, rodinné dovolenky, i jedinečné dobrodružné cesty. Navyše, hostia vyhľadávajúci relax a pokoj, si prídu na svoje v Emerald SPA s prvotriednymi procedúrami, kde sa snúbi duša s prírodou. Deti si prídu na svoje v Dolphin Kids Club.

 

Aqua Restaurant – hlavná reštaurácia na pláži s bohatými bufetmi na raňajky, obedy a večere s medzinárodnou kuchyňou

Beach Club Grill – grilované špeciality s nádychom stredomoria

Carnivorous Restaurant – večere inšpirované juho- a stredoamerickou kuchyňou

Le Asiatique – Teppanyaki Restaurant – autentická ázijská reštaurácia ponúkajúca večere so zážitkovým „live cooking“

Main Pool Bar a Garden Pool Bar – ľahké snacky, kávové špeciality, nealko nápoje, pivo a víno z celého sveta, značkový alkohol a exotické coctaily

Gelateria – výber zmrzlín tradičných i nevšedných chutí a vôní

 

V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

250

Transfer

Pozemný
45 minút autom

Mám záujem

You don't have permission to register