Falkensteiner Family Hotel Diadora

RODINNÝ HOTEL

Hotelová značka Falkensteiner má rakúsko-talianske korene, čo je garanciou kvalitného servisu a gastronómie. Okrem toho si zakladá na vysokom štandarde svojej wellness ponuky a prvotriednom prístupe k rodinám s deťmi vo svojich family hoteloch.


Falkensteiner Hotels & Residences debutovali v Rakúsku a postupne rozširujú svoje portólio o ďalšie populárne destinácie, akými sú Taliansko, Chorvátsko, Srbsko, Česká republika či Slovensko.

Falkensteiner Family Hotel Diadora je raj pre rodiny priamo na pláži s fantastickými možnosťami aktivít a zábavy pre malých aj veľkých, s extra dôrazom na bábätká. Hotel prešiel v roku 2022 kompletnou rekonštrukciou a bol upgradovaný na 5*. Je súčasťou rezortu Punta Skala, ktorý sa rozprestiera na krásnom polostrove pri Zadare. Je súčasťou Premium Collection hotelovej rodiny Falkensteiner Hotels & Residences.

Všetko sa tu točí okolo kryštálovej vody Jadranského mora a okolo VIP hostí – detí. Zážikty na celý život nadobudnú vo Falky Land – detskom svete s rozličnými aktivitami a hrami, bazénmi, šmýkalkami a preliezkami a 10 akadémiami, ako napríklad tenisová, futbalová, jazdecká, lezecká alebo cheerleading akadémia. Deti sa zabavia počas lekcií varenia či vedeckého krúžku, ako aj v herni s videohrami.

Dospelí si prídu na svoje v Acquapura Spa, ktoré ponúka 3 vonkajšie a 1 vnútorný bazén, saunový svet, masáže a procedúry. O wellness zážitky sa môžete podeliť aj s vašimi ratolesťami vo Falky Spa.

Súčasťou rezortu je aj Fortis Club – športovo- zábavné centrum so širokou paletou hier a športu.

Ak ste si užili relax a zábavu na pláži, ako aj v rámci hotela, je tu ešte jeden výnimočný zážitok – môžete si s rodinou alebo priateľmi prenajať súkromnú yachtu a objaviť podmorský svet či jeden z vyše 1.000 ostrovov Chorvátska.

Cena na 1 osobu od 1.790

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
polpenziu
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

230

Typy izieb

Superior Room
Family Suite
Superior Sea View
Family Superior
Family Deluxe

Transfer

Pozemný
717 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register