Falkensteiner Hotel Park Punat

Na ostrove KRK

Hotelová značka Falkensteiner má rakúsko-talianske korene, čo je garanciou kvalitného servisu a gastronómie. Okrem toho si zakladá na vysokom štandarde svojej wellness ponuky a prvotriednom prístupe k rodinám s deťmi vo svojich family hoteloch.
Falkensteiner Hotels & Residences debutovali v Rakúsku a postupne rozširujú svoje portólio o ďalšie populárne destinácie, akými sú Taliansko, Chorvátsko, Srbsko, Česká republika či Slovensko.

Falkensteiner Hotel Park Punat je skvelá voľba pre milovníkov Chorvátska a jeho kryštálovo čistého mora. Má vynikajúcu polohu pri mestečku Punat na ostrove Krk. Je ideálnym východsikovým bodom na objavovanie okolitých atrakcií, pláží a historických miest.

Rozmazná vás príjemnou atmosférou Jadranu, skvelou kuchyňou inšpirovanou lokálnymi ingredienciami a talianskymi chuťami, ako aj pestrou ponukou zábavného a detského programu, či športového vyžitia na suchu aj mori.


Sloganom siete je Welcome home! čo znamená poskytovať hosťom komfort domova mimo toho vlastného. V Park Punat sa okrem toho mieša pôžitok dokonalého relaxu s aktívnym odpočinkom.
Hotel sa nachádza asi 10 minút chôdze od pláže. Ak netúžite po zdravej prechádzke, môžete využiť hotelový vláčik alebo golfové autíčka, ktorá vás na pláž odvezú.


Priamo v tieni voňavých borovíc so šumom mora v pozadí si môžete užiť relaxačnú masáž alebo inú wellness procedúru, yogu a fitko pod holým nebom.

Wellness môžete kombinovať s aktívnym odpočinkom v podobe cyklistiky, turistiky, prechádzok, výletov do okolitých historických miest a množstva vodných športov. Hotel má vlastný Sport Concierge, kde vám personál ochotne pomôže vybrať si spomedzi množstva dostupných aktivít, ako napr. ochutnávka vína vo Vrbniku, nočná rybačka okolo ostrova Krk alebo návšteva Akvária a terária Krk.

V hoteli si môžete objednať raňajky v podobe bohatých bufetov, polpenziu alebo plnú penziu plus.

Cena na 1 osobu od 790€

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
polpenziu
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

194

Typy izieb

Family Room
Superior Double Room
Family Superior
Active Room
Comfort Room
Comfort room with balcony
Superior room with balcony

Transfer

Pozemný
610 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register