Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

PO REKONŠTRUKCII

Hotelová značka Falkensteiner má rakúsko-talianske korene, čo je garanciou kvalitného servisu a gastronómie. Okrem toho si zakladá na vysokom štandarde svojej wellness ponuky a prvotriednom prístupe k rodinám s deťmi vo svojich family hoteloch.
Falkensteiner Hotels & Residences debutovali v Rakúsku a postupne rozširujú svoje portólio o ďalšie populárne destinácie, akými sú Taliansko, Chorvátsko, Srbsko, Česká republika či Slovensko.

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia má všetko, čo od dobrého rakúskeho hotela očakávate: zdravý mix aktívneho oddychu a leňošenia vo wellness centre, kvalitnú gastronómiu a služby, ako aj krásnu prírodnú scenériu.

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia prešiel rozsiahlou rekonštrukciou izieb, reštaurácie aj baru, a od leta 2023 očakáva svojich hostí ako 4* Superior active hotel. Hotel s alpskou panorámou v regióne Nassfeld je ideálna voľba pre milovníkov leta, zimy, golfu, aj wellness zážitkov. Čaká vás takmer nekonečný zoznam aktivít: od yogy cez turistiku, cyklistiku a množstvo výletov po okolí, až po odpočinok v Acquapura Spa s rozlohou 2.400 m². Vďaka športovému centru Base camp vám bude k dispozícii všakovaká výstroj aj asistencia profesionálov.

Novinky má hotel aj v gastronómii. Nový koncept obsahuje oveľa viac vegetariánskych a vegánskych pochúťok a pokrmov bez lepku a laktózy. V rámci typickej alpsko- jadrenskej kuchyne, ktorú majú fanúšikovia hotelov Falkensteiner tak radi, si môžete pochutnať aj na fantastickej pizze a‘ la Napoli upečenej v novučičkej drevom vykurovanej peci.

Cena na 1 osobu od 782€

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
Polpenziu Plus
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

First Class hotely 4.5

Počet izieb

139

Typy izieb

Deluxe Room
Superior Room
Junior Suite
Senior Suite

Transfer

Pozemný
479 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register