Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

ROMANTICKÝ HOTEL

Hotelová značka Falkensteiner má rakúsko-talianske korene, čo je garanciou kvalitného servisu a gastronómie. Okrem toho si zakladá na vysokom štandarde svojej wellness ponuky a prvotriednom prístupe k rodinám s deťmi vo svojich family hoteloch.

 

Falkensteiner Hotels & Residences debutovali v Rakúsku a postupne rozširujú svoje portólio o ďalšie populárne destinácie, akými sú Taliansko, Chorvátsko, Srbsko, Česká republika či Slovensko.

 

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera patrí do Premium Collection značky Falkensteiner Hotels & Residences. Je to luxusný hotel s prémiovou lokalitou priamo na cípe polostrova, na ktorom leží rezort Punka Skala, neďaleko Zadaru. Iadera je ideálna voľba pre páry túžiace po romantike ale aj pre rodiny, ktoré uprednostňujú pokojnejšiu dovolenku na vysokej úrovni.

 

Hotel je otvorený počas celého roka. Cez leto je miestom dokonalého relaxu na súkromnej pláži a šantenia v bazénoch. Nájdete tu Thalasso bazén so slanou vodou, infinity bazén s úchvatným výhľadom priamo na more a tretí bazén so sladkou vodou a masážnymi tryskami. Počas zimného obdobia sa tu organizuje množstvo konferencií a eventov a priestor patrí fantastickému Acquapura Spa s rozlohou vyše 6.000m², ktorého súčasťou je saunový svet a turecký hamam.

 

Súčasťou rezortu Punta Skala je aj športovo-zábavné centrum Fortis Club.

 

V Iadere si môžete rezervovať raňajky alebo polpenziu. Jej kuchyňa je inšpirovaná stredomorskými špecialitami s modernými známkami.

Cena na 1 osobu od 1.090

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
raňajky
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

210

Typy izieb

Superior room park view
Superior room sea side
Deluxe room sea view
Junior suite park view
Junior suite sea side
Senior suite sea side

Transfer

Pozemný
717 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register