Family Hotel Lišanj

RODINNÝ HOTEL

Family hotel Lišanj je obľúbeným miestom rodinných dovoleniek s množstvom programov a aktivít pre malých aj veľkých. Vaše ratolesti sa zabavia počas destskej diskotéky, v detskom klube, počas rôznych hier alebo rodinných predstavení. Programy sú zvlášť zabezpečené aj pre väčšie deti a tínedžerov.

Hotel je kombináciou dvoch svetov: detského a historického, čo je zárukou príjemnej atmosféry pre všetkých členov rodiny. Pozostáva zo 168 vkusne zariadených izieb a nachádza sa v blízkosti známeho mestečka Novi Vinodolski v Kvarnerskom zálive. 

Priľahlá pláž je spojená s ostatnou časťou mesta promenádou. Nájdete tu všetko potrebné pre príjemný relax: bazén (verejný), lehátka, plážový bar, vodné športy a atrakacie, požičovňu lodí.

V hoteli ďalej nájdete spa, vonkajší bazén so slanou vodou na pláži, jeden vonkajší bazén so sladkou vodou, dva detské bazény taktiež so sladkou vodou, jeden vnútorný bazén v rámci hotela a jeden vnútorný bazén v rámci spa. Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou a’la carte v hotelovej reštaurácii, kde samozrejme nájdete aj detské menu.

Cena na 1 osobu od 848€

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
plnú penziu
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

168

Typy izieb

Superior Room
Family Room
Sea View Room
Classic Room
Standard Room

Mám záujem

You don't have permission to register