Grand Hotel Timeo, A Belmond Hotel*****

OBĽÚBENÝ FILMOVÝMI HVIEZDAMI

 

Belmond je ikona vo svete hoteliérstva.

 

Značka je garancia kvality aj pre tých najnáročnješích cestovateľov, ktorí si potrpia na služby na najvyššej úrovni, na špičkový personál a prekrásne ubytovanie so všetkými vymoženosťami modernej doby v autentickom prostredí tých najkrajších destinácií.

 

Jej príbeh začal v roku 1976, keď Belmond kúpil legendárny hotel Cipriani v Benátkach. Založil ho Giuseppe Cipriani, ako útočisko pre svojich celebritných priateľov. Na jeho zozname hostí sa neraz ocitli zvučné mená ako Yves Saint Laurant, Sophia Loren a Frank Sinatra.

 

Dnes tvorí portfólio Belmondu 45 výnimočných zariadení v 24 krajiných sveta. Od vlakov cez riečne plavby a safari až po hotely, každý jeden má svoj vlastný príbeh. V srdci týchto príbehov neraz stojí umenie a kinematografia. Podstatou značky je jej historické dedičstvo, remeselné umenie a nefalšovaný, autentický servis. Belmond je súčasťou najväčšej skupiny luxusných značiek LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.

 

Grand Hotel Timeo, usadený vysoko v skalnatých kopcoch na východnom pobreží Sicílie, s Etnou v pozadí, je už dlhé roky atraktívne útočisko pre medzinárodné hviezdy – hosťami boli Audrey Hepburn, Marcello Mastroianni či Elizabeth Taylor.

 

Hotel z roku 1873 postavený na jedninečnom mieste pri Gréckom divadle.

 

Obklopený parkom s rozlohou šesť hektárov a záhradami okolo panoramatického bazéna je známy terasou, ktorá sa v priebehu desaťročí stala obľúbeným miestom stretávania významných hostí.

 

Bezplatná kyvadlová doprava odvezie hostí dolu do Taormina Mare, kde sa na odľahlom zálive Mazzarò nachádza sesterský hotel Villa Sant’Andrea s výhľadom na more. Hostia oboch hotelov si môžu vychutnať výnimočné služby každého z nich.

 

  • 5 reštaurácií & barov
  • vyhrievaný vonkajsí bazén
  • súkromná pláž

 

V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

70

Mám záujem

You don't have permission to register