H10 Suites Lanzarote Gardens

H10 Suites Lanzarote Gardens je 4* All Inclusive hotel určený predovšetkým pre rodiny s deťmi na ostrove Lanzarote.

Nachádza sa na jednej z najlepších lokalít ostrova, ktorý očarí turistov prírodnou scenériou vyformovanou do dnešnej podoby lávovými jazerami a krátermi. Nájdete tu vulkanické jaskyne a pláže so zlatým pieskom a kryštálovými vodami Atlantiku. Lanzarote je súčasťou biosférickej rezervácie UNESCO.

 

H10 Suites Lanzarote Gardens sa rozprestiera na Costa Teguise, 250 m od populárnej Las Cucharas Beach.

 

Hotel ponúka priestranné izby a suity prispôsobené potrebám rodín s deťmi a množstvo benefitov, ako napríklad pirátsku loď Daisy Adventure so šmýkalkami v rodinnom bazéne, vyhradené miesta a detské menu v hlavnej reštaurácii a množstvo aktivít a zábavného programu. Skúsení tím profesionálov Blue Team zabezpečí níkdy nekončiacu plejádu aktivít: vodné pólo, aquagym, šípky, petanque, zumba, yoga, aerobic, skupinové aktivity a remeselné kurzy. V Babyclube nájdete babysitting a všetko potrebné pre bábätká do 2 rokov. Miniclub je určený pre škôlkárov vo veku 3-5, Maxiclub ponúka náučné aktivity pre vekovú kategóriu 6-8. V Junior clube si užijú deti 9-12 vzrušujúce hry, a v Teen clube určenom pre teenagerov presne vedia, ako zabaviť túto náročnú vekovú kategóriu.

 

K dispozícii sú 2 klasické bazény a 1 detský bazén, Despacio Beauty Centre, športovická, tenisové kurty, 2 ihriská so zip linou a mnoho ďalšieho.

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

240

Typy izieb

Family Suite
Superior Bungalow

Transfer

Pozemný
16 km

Mám záujem

You don't have permission to register