Hilton Ras al Khaimah Beach Resort

RODINNÝ REZORT

Medzi horami a blankytným morom, pozdĺž bielej pláže s dĺžkou 1.5 km leží Hilton Ras al Khaimah Beach Resort – rodinný hotel s príjemnou atmosférou a atrakciami pre deti aj dospelých.

 

Dokonalý plážový relax môžete kombinovať s vodnými športmi, eco golfom v Al Hamra Golf Club, yogou, boxom alebo plavbou katamaránom.

Objavovanie okolitej prírody a emirátu mnohých tvárí Ras al Khaimah vám prinesie zážitky, na ktoré budete dlho spomínať.

 

Pohorie Hajar láka aktívnych dovolenkárov na turistiku, cyklistiku a horolezectvo. Fanúšikovia adrenalínu môžu vyskúšať najdlhšiu zip line dráhu sveta Jais Flight, 1.840 m dlhú bobovú dráhu Jais Sledder, alebo prežitie v drsných podmienkach v jedidnom oficiálnom kempe Beara Grylla mimo Veľkej Británie –Bear Grylls Explorers Camp. Podmaňte si terakotové duny počas jazdy terénnym vozidlom a spoznajte ruiny, pevnosti a perlové mestečká s históriou siahajúcou do minulosti spred stáročí.

 

Po aktívnom dni Vás čaká gastronomický výlet do jednej z 11 reštaurácií a barov alebo regenerácia tela aj duše v hotelovom spa. Deti si vychutnajú aktivity v detskom klube Treehouse, teenageri zas v teen klube The Hide. 

 

K dispozícii je 7 bazénov, vrátane detského so šmýkalkou, vyhradeného iba pre dospelých, ako aj bazénu so slanou vodou.

 

Svoju dovolenku môžete ukončiť pri Gratitude Tree – Strome vďaky – kam zavesíte lístoček, na ktorý ste napísali, za čo ste vďační. Po dovolenke v Hilton Ras al Khaimah Beach Resort určite budete mať za čo 🙂

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

471

Typy izieb

Family Room
Garden View Room
Sea View Room
Sea View Suite
Garden Suite

Transfer

Pozemný
75 min

Mám záujem

You don't have permission to register