The LIVVO Anamar Suites

Moderný 4* hotel s výbornou lokalitou na južnej časti Gran Canaria určený predovšetkým pre páry a skupiny priateľov.

„Pri nohách“ The LIVVO Anamar Suites leží Playa del Inglés – mimoriadne obľúbená pláž s dĺžkou 3 km, s jemným zlatým pieskom a modrou vlajkou.

Na skok od hotela nájdete shopping zónu, kde si môžete zaobsatarať darčeky a suveníry z dovolenky.

 

The LIVVO Anamar Suites prešiel nedávno rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka ktorej získal príjemný súčasný design s čistými líniami a sviežmi farbami.

Hotel ponúka 127 komfortných izieb, jeden klasický a jeden detksý bazén, bufetovú reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou, fitness centrum, pool bar a 2 vírivky obklopené pohodlnými lehátkami.

 

Gran Canaria je ideálnym miestom pre milovníkov vodných športov. Môžete sa tu venovať kitesurfingu, surfovaniu a bodyboardu, ako aj potápaniu, rybolovu a plachteniu.

Okrem vyžitia vo vode vám tento Kanársky ostrov ponúka výborné možnosti golfu a turistiky pre všetky vekové kategórie. Zdolať môžete vyše 300 km turistických chodníkov, ktoré sa kľukatia cez 33 chránených prírodných oblastí. Rovnako môžete objavovať ostrov aj na bicykli. Zajazdite si napíklad od golfového ihriska pri Maspalomas k Pasito Blanco. Táto trasa je dlhá 22 km cez takmer úplne plochý terén. Samorejme sú tu trasy aj pre náročnejších, ako napr. Wine and volcano route – 27 km dlhá trasa cez Bandamu, Tafiru a Santa Brígidu.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

127

Typy izieb

Deluxe Junior Suite
Superior Junior Suite
Junior Suite

Transfer

Pozemný
30 km

Mám záujem

You don't have permission to register