Iberostar Playa Gaviotas

Iberostar Playa Gaviotas je 4* All Inclusive hotel na ostrove Fuerteventura s výbornou lokalitou priamo na pláži Jandia na južnom cípe ostrova.

Nachádza sa vo vzdialenosti 1.5 km od Butihondo Beach, 3 km od golfového strediska Jandia, 7 minút jazdy od Monte Aguda a 12 minút jazdy od rybárskeho prístavu Morro Jable.

 

Je ideálnym miestom na oddych, kde môžete na chvíľku vypnúť, odpútať sa od starostí bežného života a vychutnať si slnko, more, vodné športy a relax v SPA Sensations.

Hotel ponúka 2 vonkajšie bazény, z toho 1 vyhrievaný, bufetové reštaurácie s miestnou aj medzinárodnou kuchyňou a 5 barov vrátane obľúbeného Tapas Bar.

 

Ak túžite po niečom exkluzívnejšom, vyberte si izby Star Prestige s vyšším štandardom služieb, vyhradenými zónami Adults only, chill out zónou, hydromasážou, slnkom zaliatou terasou s pohodlnými lehátkami a VIP salónom.

375

Ak naopak túžite po rodinnej pohode, za pozornosť určite stojí hotelový program Star Camp pre deti. Monkey je program pre detičky vo veku 4-7, Doplhin obsahuje aktivity pre deti 8-12 a Eagle je vyslovene určený pre teenagerov vo veku 13-17 rokov. Okrem toho najmenší majú k dispozícii detský bazén a ihrisko. Celá rodina sa výborne zabaví počas animačných programov.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

375

Typy izieb

Star Prestige Rooms
Suite
Double Standard
Superior Sea View
Side Sea View Rooms

Transfer

Pozemný
80 km

Mám záujem

You don't have permission to register