Joali Maldives

ART HOTEL

Romantický, luxusný art rezort.

 

Joali Maldives otvoril svoje brány hosťom v druhej polovici roku 2018. Nachádza sa na ostrove Muravandhoo na atole Raa, ktorý je jedným z najväčších a najhlbších na svete, poskytujúc tak domov úžasnému podmorskému životu.

 

Rezort ponúka 73 víl. Každá z nich má svoj vlastný príbeh a štýl. Ich spoločnou vlastnosťou je elegantný interiér a štedrý priestor. Hostia tu majú absolútne súkromie – vily sú totiž rozmiestnené tak, aby poskytovali dokonalé útočisko. Ich architektúra a vysoké stropy pripomínajú katedrály.

 

Filozofiou rezortu je Radosť zo života nadovšetko. V tomto znamení sa nesie celková atmosféra aj prístup personálu.

 

Nájdete tu množstvo umeleckých diel od lokálnych aj svetových umelcov, ktoré môžete objavovať a zároveň spoznávať ich príbeh pomocou umeleckej mapky.

 

V rezorte nájdete Kvetinovú záhradu, Umelecké štúdio s galériou, butik Maison de Joali a The living room, chill-out zónu pre stretnutia s rodinou a priateľmi.

 

Zážitky na celý život tu môžete nazbierať počas Joali Ceremony (oslava príchodu jari), pri výmene Vašich kníh s ostatnými hosťami, alebo v dome v korunách stromov Manta Ray.

 

Môžete sa tu venovať množstvu vodných a pozemných športov, šnorchlovaniu a potápaniu, alebo relaxovať vo fantastickom Joali Spa by Espa. Muramas Kids Club sa postará o zábavu najmenších, ktorí sa môžu zúčastniť dobrodružnej honby za pokladom, vyskúšať si školu varenia, alebo odpočívať v detskom spa.

 

Lokalita: ostrov Muravandhoo, Raa atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 40 minút letu hydroplánom, alebo 35 minút letu domácou linkou a následne 15 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Saoke – japonská reštaurácia otvorená počas večere

Vandhoo – hlavná reštaurácia

Her Kitchen – tu si môžete sami vyskúšať varenie pod vedením špičkového šéfkuchára v profesionálnej kuchyni. Ak ste sa niekedy chceli stať majstrom grilu, tu je Vaša príležitosť!

Bellinis – talianska a´la carte reštaurácia otvorená počas večere

Mura Bar – bar pri bazéne s ľahkými snackmi a vynikajúcimi exotickými coctailmi

La Joie – zmrzlináreň a čokoládovňa

Wine Cellar – vináreň

Chef´s Garden – intímne posedenie v srdci rezortu – tropickej záhrade. Rezervácie vopred nutné.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

73

Typy izieb

Beach Pool Villa
Water Pool Villa
Two bedroom Residence Villa
Three bedroom Residence Villa
Four bedroom Residence Villa

Transfer

Let
40 min

Mám záujem

You don't have permission to register