Jumeirah Beach Hotel

RODINNÝ HOTEL

Ikonický hotel v tvare morskej vlny na Jumeirah Beach je jedným zo symbolov  Dubaja. Je to jeden z najpopulárnejších hotelov v tejto metropole, vhodný pre obchodných cestujúcich, páry hľadajúce tlkot veľkomesta, aj rodiny s deťmi túžiacimi po akčnej a zábavnej dovolenke. Vďaka svojej skvelej lokalite je aj výborným východiskovým bodom na objavovanie mesta.

 

Hotel ponúka 599 izieb s perfektným výhľadom na Arabský záliv, bazény či Burj Al Arab. Izby sú vzdušné a priestranné, ich interiérový design je inšpirovaný morom a plážou, a nesie sa v znamení modrej a béžovej. Vstupná kategória, Ocean Deluxe Room, má 50 m².

 

K dispozícii máte 13 reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať okrem medzinárodnej kuchyne napríklad taliansku, latinsko-americkú či ázijskú gastronómiu, širokú škálu zmrzliny a kávových špecialít, a mnoho ďalších pochúťok. Vybrať si môžete medzi raňajkami, polpenziou a plnou penziou.

 

Každý hosť hotela má grátis vstup do impozantného aqua parku Wild Wadi Waterpark a prístup na súkromnú pláž hotela. K dispozícii je aj dvojpodlažné city wellness centrum Talise Spa & Fitness vybudované v tvare perly s bazénmi, vírivkami, moderným fitness centrom, tenisovými a squash kurtmi, a samozrejme relaxačnými procedúrami.

 

Deti sa okrem aqua parku potešia aj množstvu aktivít a zábavy v Kids Club.

 

Ak túžite po dynamike Dubaja a Jumeirah Beach, ale uvítali by ste viac súkromia a služby na vyššej úrovni, vyberte si jednu zo súkromných víl Beit al Bahar, kde máte k dispozícii súkromný prístup k bazénu, butler servis, vstup do Club Executive a Premium Leisure Club, a iné amenity, ako napríklad letiskový transfer grátis.

 

Club Executive je program pre business cestujúcich a páry, Premium Leisure Club zas pre rodiny v izbách kategórie Club Rooms, ktorých súčasťou je tiež vyšší štandard servisu a rôzne benefity.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

599

Typy izieb

Suite
Private villa
Family Room
Club Room
Garden Suite
Ocean Deluxe Double
Ocean Deluxe Family
Ocean Deluxe Balcony

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register