Jumeirah Beach Hotel

Ikonický hotel

Ikonický hotel v tvare morskej vlny na Jumeirah Beach je jedným zo symbolov dnešného Dubaja. Je to jeden z najpopulárnejších hotelov v tejto metropole, vhodný pre obchodných cestujúcich, páry hľadajúce tlkot veľkomesta, aj rodiny s deťmi túžiacimi po akčnej a zábavnej dovolenke. Vďaka svojej skvelej lokalite je aj výborným východiskovým bodom na objavovanie mesta. K dispozícii je pravidelný transfer do centra mesta.

Transfer z letiska je do 30 min.

Hotel ponúka 599 izieb s perfektným výhľadom na Arabský záliv, bezény alebo Burj Al Arab, ktorý si vychutnáte vďaka veľkým oknám od podlahy až po strop. Izby sú vzdušné a priestranné, ich interiérový design je inšpirovaný morom a plážou, a nesie sa v znamení modrej a béžovej. Vstupná kategória, Ocean Deluxe Room, má 50 m².

 

K dispozícii máte 13 reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať okrem medzinárodnej kuchyne napríklad taliansku, latinsko-americkú či ázijskú kuchyňu, širokú škálu zmrzliny či kávových špecialít, a mnoho ďalších pochúťok. Vybrať si môžete medzi raňajkami, polpenziou a plnou penziou.

 

Každý hosť hotela má grátis vstup do impozantného aqua parku Wild Wadi Waterpark a prístup na súkromnú pláž hotela. K dispozícii je aj dvojpodlažné city wellness centrum Talise Spa & Fitness vybudované v tvare perly s bazénmi, vírivkami, moderným fitness centrom, tenisovými a squash kurtmi, a samozrejme relaxačnými procedúrami.

Deti sa okrem aqua parku potešia aj množstvu aktivít a zábavy v detskom klube Kids Club.

Ak túžite po dynamike Dubaja a Jumeirah Beach, ale uvítali by ste viac súkromia a služby na vyššej úrovni, vyberte si jednu zo súkromných víl Beit al Bahar, kde máte k dispozícii súkromný prístup k bazénu, butler servis, vstup do Club Executive a Premium Leisure Club, a iné amenity, ako napríklad letiskový transfer grátis.

Club Executive je program pre business cestujúcich a páry, Premium Leisure Club zas pre rodiny v izbách kategórie Club Rooms, ktorých súčasťou je tiež vyšší štandard servisu a niekoľko benefitov.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

597

Typy izieb

Private villa
Deluxe Ocean View
Deluxe Family Room
Club Room
Deluxe Ocean Balcony Room

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register