Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare

Kempinski je najstaršia európska značka luxusných hotelov, ktorej história siaha až do roku 1897. Jej zakladateľom bol Berthold Kempinski, narodený v roku 1843 vo význemnej poľskej rodine vinárov. Dnes je Kempinski synonymom unikátnych hotelov so zmyslom pre dokonalosť v európskom štýle. Spoločnosť vlastní vyše 70 hotelov a jej sídlo je v Ženeve.

 

Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare je dokonalým stelesnením hodnôt značky. Má fantastickú lokalitu – nachádza sa na juhozápadnom pobreží hlavného ostrova Mahé, iba 30 minút od medzinárodného letiska, v krásnej a pokojnej zátoke Baie Lazare. Ponúka hosťom autentický zážitok v podobe toho najlepšieho z danej lokality – rezort sa rozprestiera na 64 hektároch panenskej prírody, ktorá je domovom vzácnej flóry a fauny, napríklad korytnačky aldabra alebo najväčšieho kokosového orecha coco de mer. Takmer kilometrová pláž s jemnučkým bielym pieskom a palmami, exotická zeleň a typické žulové hory vytvárajú dokonalé miesto pre vyznávačov pokojného oddychu v súkromí, aj pre milovníkov akčnejšej dovolenky a objavovania okolia.

V neposlednom rade ponúka hotel mimoriadne kvalitný a prívetivý servis, a gastronómiu na svetovej úrovni, ktorá je spojením inovácie, 120 ročného dedičstva a kreolskej pohostinnosti.

 

Hotel ponúka 148 izieb a suít s výhľadom na bujnú záhradu alebo priamo na more. Interiérový design sa nesie v znamení nevtieravej súčasnej európskej elegancie. Nájdete tu aj 50 metrový sladkovodný bazén, fitness centrum, tenisové kurty, veselý detský klub Kempinski Kids Club & Pool, a špičkové Kempinski The Spa, kde sa zrevitalizuje Vaše telo aj duša. Venovať sa môžete turisike, cyklistike, plážovému volejbalu, tenisu, badmintonu, yoge na impozantných kopcoch s dych vyrážajúcom výhľadom na okolie, a množstvu vodných aktivít, vrátane potápania, šnorchlovania a surfovania.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

148

Typy izieb

Suite
Garden View Room
Sea View Room
Connecting Suite

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register