La Residencia, A Belmond Hotel*****

RUSTIKÁLNY ŠARM

Belmond je ikona vo svete hoteliérstva.

 

Značka je garancia kvality aj pre tých najnáročnješích cestovateľov, ktorí si potrpia na služby na najvyššej úrovni, na špičkový personál a prekrásne ubytovanie so všetkými vymoženosťami modernej doby v autentickom prostredí tých najkrajších destinácií.

 

Jej príbeh začal v roku 1976, keď Belmond kúpil legendárny hotel Cipriani v Benátkach. Založil ho Giuseppe Cipriani, ako útočisko pre svojich celebritných priateľov. Na jeho zozname hostí sa neraz ocitli zvučné mená ako Yves Saint Laurant, Sophia Loren a Frank Sinatra.

 

Dnes tvorí portfólio Belmondu 45 výnimočných zariadení v 24 krajiných sveta. Od vlakov cez riečne plavby a safari až po hotely, každý jeden má svoj vlastný príbeh. V srdci týchto príbehov neraz stojí umenie a kinematografia. Podstatou značky je jej historické dedičstvo, remeselné umenie a nefalšovaný, autentický servis. Belmond je súčasťou najväčšej skupiny luxusných značiek LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.

 

Umelcami vyhľadávaná oáza v mestečku Deia sa ukrýva medzi Stredozemným morom a pohorím Tramuntana.

 

La Residencia na baleárskom ostrove Mallorca je hotel siete Belmond zasadený medzi olivové a citrusové háje. Jeho nadčasový rustikálny šarm odráža stopy minulosti, keďže už od šesťdesiatych rokov tu hľadali útočisko svetoví maliari a sochári. Závan bohémskeho života cítiť v jedle i dizajne, ako aj v preslávenej umeleckej galérii, ktorá počas roka hostí rozmanité výstavy a predstavenia.

 

Nechajte svoje zmysly opantať prírodnými a kultúrnymi skvostami, kúzlo visí priamo vo vzduchu.

  • 4 reštaurácie & bary
  • 2 panoramatické bazény
  • Spa
  • Smile club

 

V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

70

Mám záujem

You don't have permission to register