Lux* Grand Gaube Resort & Villas

Lux* Hotels & Resorts je kvalitná a populárna značka medzi náročnými cestovateľmi, ktorá prevádzkuje hotely na Mauríciu, Maldivách, na Reunione a v Číne, a aktuálne expanduje aj do Francúzska a Vietnamu. Svojim hosťom ponúka služby na vysokej úrovni, elegantné priestory a výnimočnú gastronómiu… ale trochu inak… a to v sviežom, ležérnom a sofistikovanom štýle. Jej víziou je „Help people to celebrate life“, čo znemená živý a trendy koncept, v ktorom sa kladie veľký dôraz na detail, chic štýl, a autentické zážitky, či už v plážových hoteloch, v meste, alebo v prírode.

 

Zmysel značky pre hravosť a detail dokazujú aj také „drobnosti“, ako napríklad Strom želania, alebo Správa vo fľaši.

Strom želania je zväčša v srdci rezortu. Môžete naň priviazať svoje želanie a hovorí sa, že strom splní aj najtajnejšie túžby. Správu fo fľaši môžete nájsť v piesku kedykoľvek pri prechádzke po pláži. Ukrýva sa v nej napríklad poukaz na masáž grátis, alebo iné, príjemné prekvapenie ?

Každý hotel má svoju vlastnú pražiareň kávy Café Lux*, kde si vychutnáte fantastickú kávu z obnoviteľných plantáží sveta, spracovanú ako inak, ako čisto eko a humánnymi postupmi. Večer si hostia môžu vychutnať pri sledovaní dobrého filmu na obriom plátne priamo na pláži v Cinema Paradiso, alebo pretancovať noc v spoločnosti svetových DJov, ktorí v hoteloch hosťujú. Rezorty Lux* sú populárne aj medzi celebritami a influencermi.

 

Lux* Grand Gaube sa nachádza 72 km od letiska (1 hod 10 min) a 29 km od hlavného mesta Port Louis (30 min) na krásnom polostrove ohraničenom 2 zátokami, tyrkysovou lagúnou a dvomi skvelými plážami. Je to tropické retro-chic útočisko vysnívané designérkou Kelly Hoppen, ktoré pôsobí eklekticky, a zároveň nevtieravo ležérne. Leží len na 10 minút od rybárskej dediny Grand Gaube a na 10 minút autom od Grand Bay.

 

Tento fascinujúci rezort sa môže pýšiť bujarými tropickými záhradami, špičkovým Lux* Me Spa, barber shopom, helipadom, golfovým ihriskom, 4 tenisovými kurtmi, mimoriadne širokou škálou vodných a plážových aktivít, detským klubom Play, teen clubom Studio 17, a zónou vyhradenou iba pre dospelých Banyan, kde nájdu ničím nerušený relax a pokoj.

Každý si tu nájde svoje, ale najviac hýčkaní budú asi gastro pôžitkári. Rezort má totiž 6 reštaurácií a 7 barov.

Vychutnať si tu môžete plejádu kuchýň pod taktovkou renomovaných šéfkuchárov. Autentickým peruviánskym chutiam podľahnete v reštaurácii INTI, tureckým zas v reštaurácii nad vodou Bodrum Blue. Stredmorské chute Vás zvábia do plážového klubu Beach Rouge. Hlavná reštaurácia The Palm Court Vás pozýva na bohaté bufety medzinárodnej kuchyne. V bare v korunách stromov môžete ochutnať unikátne miestne rumy.

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

184

Typy izieb

Family Suite
Beach Villa
Suite
Deluxe Room
Superior Room

Transfer

Pozemný
60 km

Mám záujem

You don't have permission to register