Madinat Jumeirah

Madinat Jumeirah je hotelový komplex v srdci Dubaja, ktorý je perfektnou voľbou pre páry objavujúce túto vzrušujúcu metropolu, ako aj rodiny s deťmi, ktoré túžia po akčnej a zábavnej dovolenke. Nachádza sa na Jumeirah Beach, do pol hodiny od letiska.

 

Hostia tu nájdu štýlové ubytovanie v izbách, suitách či vilách s výhľadom na more a Burj Al Arab. Komplex je rozdelený na 4 hotely.

 

Vstupnou bránou do Madinat Jumeirah je hotel Jumeirah Mina A´Salam, nazývaný aj „oáza pokoja“, kde začína množstvo uličiek a vodných kanálov, ktoré sa pletú cez celý komplex. Je to hotel s autentickým arabským šarmom a „family-friendly“ atmosférou. Ponúka 292 izieb s balkónom a výhľadom na more, minimálnou rozlohou 50 m² a vkusnou architektúrou Blízkeho východu.

 

Ďalšou časťou Madinatu je hotel Jumeirah Al Naseem, kde sa „stretáva“ zlatá piesočnatá pláž s exotickými záhradami  a palmovými hájmi posiatymi bazénmi, ktoré z vtáčej perspektívy pôsobia ako tmavomodré drahokami na zelenom plátne. 387 izieb a 43 suít ponúka nevtieravo elegantné ubytovanie vo vzdušných priestoroch a s priestrannými terasami.

 

V treťom hoteli Jumeirah Al Qasr môžete zažiť pobyt v štýle arabského šejka, ktorý sa premiestnil do svojej letnej rezidencie. Užite si izby v opulentnom štýle Blízkeho východu.

 

Štvrtú časť tvorí hotel Jumeirah Dar Al Masyaf, ktorý poskytuje útočisko schované medzi súkromnou plážou hotelového komplexu Madinat, palmovými hájmi, bazénmi a vodnými kanálmi. Pozostáva z 29 luxusných letných rezidencií s vlastným butler servisom.

 

Čo sa týka celého komplexu, hostia majú k dispozícii takmer 2 kilometrovú súkromnú pláž, špičkové Talise Spa s 26 spa pavilónmi, vyše 50 reštaurácií, barov a kaviarní, detský klub The Kids Club s množstvom zábavy pre najmenšich, kino Madinat Theatre s večerným programom, vstup zdarma do aqua parku Wild Wadi Waterpark s 30 vodnými atrakciami, pasáž so 75 obchodíkmi a butikmi, interiérové aj exteriérové bazény s množstvom vodných športov a aktivít, fitness centrum, tenisové kurty a iné športoviská, či korytnačiu lagúnu, kde môžu malí aj veľkí denne kŕmiť korytnačky a raz ročne sledovať ich vypustenie do ich prirodzeného prostredia.

Fantázii sa tu medze nekladú!

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

1043

Transfer

Pozemný
30 km

Mám záujem

You don't have permission to register