Meliá Bali Nusa Dua

 

Hotel patrí do známej siete Meliá Hotels International so španielskymi koreňmi, ktorá aktuálne vlastní niekoľko podznačiek a vyše 300 hotelov po celom svete.

Hotely Meliá charakterizuje komfort a výborný servis, kvalitná gastronómia a nadštandardný pomer kvality a ceny.

 

Meliá Bali sa nachádza na pulzujúcom hotelovom pobreží Nusa Dua na ploche vyše 10 hektárov pokrytej bujnou exotickou prírodou, 5 minút od nákupného centra Bali Collection, v blízkosti golfového ihriska, turistických atrakcií, a na približne 20 km od medzinárodného letiska. Je vynikajúcou voľbou pre páry aj rodiny, pre všetkých, čo prahnú po súkromí aj odpočinku vďaka ponuke súkromných víl s bazénom, a aj pre tých, ktorých radšej volia vyšší štandard vďaka službe The Level, ktorá ponúka vyššie kategórie izieb, prístup do Level Lounge, k súkromnej pláži a iné benefity.

 

Vaša dovolenka v Meliá Bali Nusa Dua bude pohodlná vďaka mimoriadne širokému výberu v každom jej aspekte:

na výber je široká škála izieb a suít, s výhľadom na exotickú záhradu alebo priamo na more, 5 reštaurácií a 3 bary (španielska, ázijská, japonská, talianska a medzinárodná kuchyňa), stravovací plán podľa Vášho výberu, množstvo vodných, plážových a športových aktivít vrátane tenisu a golfu, či omladzujúce a skrášľujúce procedúry v Yhi Spa.

 

K dispozícii je lagúnový bazén veľkosti 1.500 m², detský klub a babysitting, fitness centrum, bežecká trať, požičovňa áut, obria šachovnica, salón krásy, butik a iné atrakcie.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

First Class hotely 4.5

Počet izieb

300

Typy izieb

Garden View Room
Sea View Room
Private villa
Family Suite

Transfer

Pozemný
20 km

Mám záujem

You don't have permission to register