Myconian Avaton

DESIGN HOTEL

Myconian Avaton je viac ako lifestylový hotel s výbornými službami v prémiovej lokalite.

 

Myconian Avaton je člen Design Hotels, čo aj laik rozpozná na prvý pohľad. Hotel akoby zázračne vyrastá z holej skaly na známej Elia Beach, tam, kde sa stretáva nebo a tyrkysové more. V plejáde odtieňov modrej vyniká architektúra hotela, ktorá spája silu prírody a talent človeka. V pohľade na Myconian Avaton sa spája staroveké mystikum ostrova s moderným designom. Súhra tvarov, farieb a svetla vytvára živý kaleidoskop.

 

Keď ste na Mykonose prvýkrát, musíte sa naladiť ne jeho rytmus. Zabudnite na all inclusive dovolenku, počas ktorej ani neopustíte rezort. Mykonos vás každú chvíľu láka objavovať niečo nové. Každý deň budete mať chuť navštíviť inú reštauráciu, „vychytať najlepšie miesta“ na lehátku v inom plážovom klube, nakupovať v inom luxusnom butiku a zakončiť deň s coctailom v ruke v inom bare. Z ktorého je najkrajší výhľad na západ slnka? Zistíte vy sami…

 

Ktorý záber vo vašom dovolenkovom albume ste vyhodnotili ako najlepší? Na Mykonose zaručene spravíte lepší, keďže ostrov patrí medzi miesta najviac navštevované influencermi. Či už sa vyfotíte pred ikonickým veterným mlynom, bielym kostolom Paraportiani alebo pred charakteristickým závojom kvetov, prinesie vám množstvo likov.

 

Myconian Avaton reflektuje to najlepšie, čo Mykonos ponúka: luxus, štýl, design, nákupy, výnimočnú gastronómiu a nikdy nekončiacu zábavu. Je to miesto, kde sa búrajú stereotypy a prebudí sa vaše ja, ktoré „nikdy nespí“. Odporúčame ho párom a skupinám priateľov, ktoré si potrpia na luxusné ubytovanie a vynikajúci servis, ocenia živé prostredie a životný štýl ostrova, ale zároveň sa chcú odpútať od každodenných starostí v štýlovej oáze, kde sa dokážu „dobiť jej energiou“.

 

Gastronómia:

 

Bohaté americké raňajkové bufety so šampanským na vás čakajú na terase s ikonickými kamennými stenami. Panorama Fine Dining ponúka gurmánske zážitky s prekrásnym výhľadom na Egejské more. Cez deň až do neskorej noci nájdete výber lahodných nápojov a jedál priamo pri jednom z najväčších infinity bazénov Mykonosu v Kokkino bare.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

80

Typy izieb

Pure/ with Jacuzzi/ with Private Pool
Temptation/ with Jacuzzi/ with Private Pool
Mystique Suite/ with Jacuzzi/ with Private Pool
In-house Villa
Villa Apocalypsis

Transfer

Pozemný
10 km

Mám záujem

You don't have permission to register