Oblu by Atmosphere at Helengeli

 

Sesterský rezort hotelu Oblu Select at Sangeli sa skladá zo 116 víl s prekrásnym a veselým farebným interiérom maldivského dizajnu. Vily sú obklopené bujnou tropickou vegetáciou, takže ak máte radi živé a útulné priestory s priateľskou atmosférou, tento rezort je určený práve Vám! Koncept Atmosphere prináša kvalitné služby za priateľské ceny, takže si môžete byť istí, že dostanete vynikajúci pomer kvality a ceny. Sesterský rezort Oblu Select at Sangeli sa nachádza len na 20 minút jazdy člnom.

 

Ostrov Helengeli je známy po celom svete vďaka svojmu korálovému útesu s nádherným podmorským životom a je vynikajúcou lokalitou pre potápanie.

 

Samozrejmosťou je potápačské centrum s certifikáciou PADI a centrum vodných športov Atmosphere Aqua Club, ktorý ako jeden z mála využíva svetoznámu  potápačskú techniku Aqua Lung.

 

Ak sa chcete zrelaxovať a hýčkať všetky Vaše zmysly, navštívte wellness centrum Elena Spa by Atmosphere, ktoré sa nesie v holistickom duchu a ponúka procedúry na obnovu tela aj ducha v znamení piatich elementov: Vzduch, Voda, Oheň, Zem a Flóra.

Program All Inclusive The Serenity Plan zahŕňa bohaté bufetové raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii a široký výber nápojov. Okrem toho zahŕňa minibar, 1 večeru v jednej zo špecializovaných reštaurácií, výlet, a nemotorizované vodné športy.

V rezorte sa nachádza aj bazén, ku ktorému majú prístup iba dospelý, pre dokonalý odpočinok a ničím nerušené leňošenie.

 

Lokalita: ostrov Helengeli, North Malé atol

 

Transfer z letiska v Malé: 50 minút jazdy rýchloloďou

 

Gastronómia:

THE SPICE -hlavná reštaurácia

Just Grill – grilované špeciality

Helen´s – coctail bar

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

First Class hotely 4.5

Počet izieb

116

Transfer

Rýchloloď
50 min

Mám záujem

You don't have permission to register