Oblu Select at Sangeli

Populárny hotel

 

Rezort otvorený v roku 2018 patrí pod značku Atmosphere Hotels & Resorts, ktorej hotely v Indickom oceáne sa tešia veľkej obľube. Je to moderná značka, ktorú charakterizuje nadštandardný pomer kvality a ceny v zmysle sevisu, kvality ubytovania, a najmä programu Premium All Inclusive The Serenity Plan, ktorý je inšpirovaný vkusom európskych hostí.

 

Stredne veľký ostrov Sangeli sa nachádza na severnom atole Malé, takže jeho veľkou výhodou je dostupnosť rýchloloďou od medzinárodného letiska cca za 50 minút. Ponúka 137 víl – plážových aj vodných – ktoré sú všetky samostate stojace, priamo na pláži, a rozlohou patria medzi najväčšie na Maldivách vo svojej cenovej kategórii. Deluxe vily majú vlastné bazény s veľkosťou 13 m². Interiérový design sa nesie v znemaní exotiky a živých farieb, v dokonalej harmónii s tropickým prostredím a bujnou zeleňou ostrova.

 

Súčasťou rezortu je aj samostatný ostrov One Banyan, ktorý je prístupný iba pre dospelých. Nachádza sa tu 6 honeymoon viliek, bazén s beach barom, 2 reštaurácie a pláž pre ničím nerušený pokoj.

 

Naopak pre rodiny s deťmi je k dispozícii The Kids Club, kde ratolesti čakajú skúsení animátori, programy, hry a bazény. Každá plážová vila má kapacitu 2 dospelí + 2 deti, rodinné vily majú dokonca 2 spálne a kapacitu 6 osôb, takže každá rodina si tu nájde svoje pohodlie.

 

Rezort má 3 bary, a okrem hlavnej reštaurácie The Courtyard, kde sa podávajú raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetov, aj 2 špecializované reštaurácie Just Grill a Simply Veg. Ich názov napovedá, že sa jedná o reštauráciu s grilovanými špecialitami pre milovníkov mäsa, a naopak o čisto vegetariánsku reštauráciu.

 

Večer sa ponúkajú aj špeciality šéfkuchára pripravované priamo na pláži, tematické večery či barbecue party v spoločnosti príjemnej hudby, alebo predstavenia miestnych hudobníkov tradičného bodu beru.

 

Samozrejmosťou je špičkové wellness centrum Elena Spa, množstvo vodných športov a aktivít, fitness centrum, a vynikajúce podmienky šnorchlovania. Súčasťou All Inclusive balíka sú nemotorizované vodné športy, výstroj na šnorchlovanie, rybačka pri západe slnka a výlet loďou po atole North Malé.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

First Class hotely 4.5

Počet izieb

137

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register