One & Only Royal Mirage

ADULTS ONLY ZÓNY

One & Only Royal Mirage je luxusné útočisko uprostred Dubaja.

Rezort je obklopený 26 hektármi bujných záhrad, ktoré poskytujú príjemné osvieženie vďaka palmám a exotickým kvetinám hýriacim farby a vône, ktoré navyše poskytujú domov endemickému vtáctvu.

 

Hostia sa tu môžu cítiť ako v oáze uprostred púšte a rušného veľkomesta. Okrem paliem hojdajúcich sa vo vánku ich osvieži aj blankytná voda Arabského mora alebo voda s kontrolovanou teplotou v jednom z troch bazénov. Rezort leží pozdĺž 1 km dlhej súkromnej pláže s bielym pieskom a výhľadom na záliv ikonickej Palmy. Pláž je dokonalým miestom na leňošenie, trávenie vzácnych chvíľ s rodinou, ako aj na vodné športy a zábavu s rôznymi vodnými atrakciami.

 

Rezort pozostáva z troch častí: Palace, Arabian Court a Residence & Spa.

Architektúra a interiérový design Vás očaria nevšednou eleganciou a opuletným, predsa príjemným štýlom pripomínajúcim arabský palác. Rezort je vynikajúcim výberym pre páry túžiace po romantike, pre ktoré sú k dispozícii vyhradené Adults only zóny vrátane infinity bazénu s krásnymi bielymi altánkami.

 

Zároveň si tu prídu na svoje aj rodiny s deťmi. Tie sa môžu vyšantiť v detskom klube a užiť si plejádu programov a atrakcií šitých na mieru tým najmenším.

 

Dokonalý relax tela aj duše zažijú všetci v luxusnom One & Only Spa.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

221

Typy izieb

Suite
Deluxe Room
Superior Room
Prestige Room
Beach Garden Villa

Transfer

Pozemný
20 km

Mám záujem

You don't have permission to register