One & Only The Palm

ADULTS ONLY ZÓNY

Elegantný a útulný luxusný rezort na Palme. One & Only The Palm je pokojnou oázou s výhľadom na rušnú metropolu.

 

Izby, suity a vilky zariadené vkusne a so šarmom, reštaurácie na svetovej úrovni, špičkové Guerlain Spa… to je len niekoľko útržkov z celkovej ponuky bezkonkurenčných služieb.

 

Rezort je skvelou voľbou pre plážových leňochov, pre páry túžiace po ničím nerušených spoločných chvíľach, pre rodiny vyhľadávajúce programy a zábavu, ako aj pre tých, ktorých láka objavovanie Dubaja a nákupy v blištiacich sa nákupných centrách.

 

Venujte sa vodným športom, zacvičte si kardio alebo yogu, vyberte sa na výlet do púšte, objavujte autentickú arabskú kultúru, zabavte sa s deťmi v detskom klube, a medzi tým odpočívajte na pláži alebo pri infinity bazéne s regulovanou teplotou vody, kde nájdete aj klimatizované altánky pre absolútne pohodlie.

 

Keby sofistikované izby alebo chic suity neboli podľa Vášho vkusu, môžete si rezervovať aj dvojspálňové súkromné vilky s vlastným butler servisom. 325 m² absolútneho súkromia, štedré priestory, luxusné zariadenie, vlastný bazén s regulovanou teplotou vody a výhľad na iskrivé Arabské more… k luxusnej dovolenke nič viac nepotrebujete. A ak predsa, prívetivý personál Vám s úsmevom na perách splní každé dovolenkové prianie.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

64

Typy izieb

Suite
Deluxe Room
Private Pool Villa

Transfer

Pozemný
49 km

Mám záujem

You don't have permission to register