OZEN LIFE MAADHOO

 

Tento nový rezort patrí do hotelovej rodiny Atmosphere, čo je garanciou vynikajúcich služieb a výborného pomeru kvality a ceny. Ponúka exkluzívny dovolenkový plán Indulgence Plan, vďaka ktorému sa počas dovolenky nemusíte o nič starať. Dokopy má 90 ubytovacích jednotiek, takže patrí medzi menšie, útulné a priateľské rezorty. Architektúra je moderná a sofistikovaná, a perfektne sa hodí do svojho prirodzeného tropického prostredia. Všetky vily majú výhľad na západ slnka. Niektoré z nich majú vlastný bazén z dĺžkou až 8 m.

 

OZEN sa nachádza na ostrove Maadhoo na južnom Malé atole len 35 km od medzinárodného letiska v Malé. Do rezortu sa dostanete len za 35 minút jazdy rýchloloďou. Transfery sú k dispozícii 24 hodín denne.

 

Indulgence Plan je výnimočný all inclusive stravovací plán. Vrámci neho máte k dispozícii až 6 reštaurácií a barov. Jedenkrát počas pobytu ste srdečne vítaní užiť si svoju večeru v podmorskej reštaurácii M6m. V cene sú zahrnuté aj nemotorizované vodné športy a výlety, ako napr. rybačka pri západe slnka. Okrem toho máte grátis aj minibar dopĺňaný dvakrát denne, vstup do fitness centra, detského klubu a na večerné programy. Podľa dĺžky pobytu máte zahrnuté aj wellness procedúry.

V tomto rezorte sa all inclusive plán kombinuje so skutočne luxusným zážitkom. Nenájdete tu žiadne bufety, iba elegantné reštaurácie a servírované menu. Značkové šampanské na raňajky je samozrejmosťou!

 

Samozrejmosťou je špičkové potápačské centrum s certifikáciou PADI. V Elena Spa si môžete užiť masáže a skrášľujúce, omladzujúce či relaxačné rituály v súkromí či vo dvojici. V závislosti od dĺžky Vášho pobytu máte aj tieto služby zahrnuté v cene!

Ak túžite po skutočne bezstarostnej dovolenke v raji, rezort OZEN je práve pre Vás!

 

Lokalita: ostrov Madhoo, South Malé atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 35 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

The Palms – hlavná reštaurácia

Indoceylon – špeciality miestnej kuchyne a kuchyne Srí Lanky a Indie

Peking – kuchyňa Ďalekého Východu

M6m – jedinečná reštaurácia 6 metrov pod hladinou mora ponúka – ako inak – pokrmy z morských plodov

Joie De Vivre – bar a pizzeria pri bazéne

R.A.W. – raw kuchyňa

Gin is In – gin bar

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

90

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register