Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara

HOTEL V PÚŠTI

Dovolenku v Spojených Arabských Emirátoch si väčšina ľudí spája s vynikajúcimi hotelmi a plážovým relaxom. Vynikajúce hotely k Emirátom naozaj patria, úroveň služieb je tu vysoká, ale dovolenka nemusí byť výhradne o plážovom leňošení.

 

Ak túžite spoznať arabskú kultúru trochu viac do hĺbky a užiť si autentický zážitok v púšti, zbaľte kufre a zamierte s nami do Rab al‘ Khali, čo v preklade znamená prázdna štvrť. Pri Abu Dhabi sa rozprestiera najväčšia piesočnatá púšť sveta. Medzi jej rozpálenými dunami sa ako oáza týči Qasr al Sarab Desert Resort by Anantara. Z vtáčej perspektívy vyzerajú bazény hotela ako perly pohodené v púšti. Rezort na Vás zapôsobí svojou eleganciou v štýle arabského paláca s modernými črtami.

 

Táto pokojná oáza nachádzajúca sa asi 90 minút jazdy od Abu Dhabi ponúka 140 izieb, 14 suít a 53 víl so súkromným bazénom. Hostia si tu môžu vychutnať beduínsku noc pod hviezdami, objavovať púšť počas jazdy na ťvom chrbte alebo terénnym bicyklom, vyskúšať si lukostrelbu, ochutnať miestnu kuchyňu ako aj medzinárodné špeciality. Dospelí sú vítaní v spa v marockom štýle, kde ponúkajú napríklad skrášľujúce procedúry s legendárnou púštnou ružou. Deti každého veku sa zabavia v Kids club alebo Teens club, kde ich čaká mnoho zábavných aj náučných aktivít.

 

Rezort má aj odľahlú luxusnú časť vyhradenú len pre dospelých. Tzv. Royal Pavilion Villas sú miestom absolútneho pokoja a súkromia, kde Vám všetky želania splnia priamo vo Vašej vile, takže môžete tráviť cenný čas so svojimi najbližšími ničím  a nikým nerušene.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

206

Typy izieb

Pool Villa
Family Suite
Deluxe Garden View Room
Royal Pool Villa
Deluxe Balcony Room
Deluxe Terrace Room
Anantara Suite

Transfer

Pozemný
200 km

Mám záujem

You don't have permission to register