Quintinha Sao Joao Funchal*****

Päťhviezdičkový hotel sa nachádza v sviežej udržiavanej záhrade a máte v ňom k dispozícii wellness centrum a vyhrievaný krytý a vonkajší bazén. Z hotela sa naskytá výhľad na centrum letoviska Funchal a na záliv ku ktorému sa môžete dostať bezplatnou kyvadlovou dopravou z hotela na požiadanie a poskytuje túto privilegovanú polohu na preskúmanie celého ostrova.

V priestranných a elegantne zariadených izbách máte k dispozícii káblovú TV s DVD prehrávačom, minibar a súkromnú kúpeľňu so sušičom na vlasy. V niektorých izbách sa nachádza súkromný zariadený balkón s výhľadom do záhrady alebo záliv Funchal.

V hoteli nájdete 2 bary a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá portugalskej a medzinárodnej kuchyne, rovnako ako goanské špeciality.

V hotelovom wellness centre nájdete saunu, vírivku a masážne miestnosti. Nechýba tu ani malá posilňovňa, herňa a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch. K dispozícii je vám recepcia s nepretržitou prevádzkou.


V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

You don't have permission to register