Raffles Seychelles

Raffles je značka luxusných hotelov, ktorej história začala v roku 1887, keď otvoril Raffles Singapore, hotel s 10 izbami s výhľadom na Juhočísnke more. Vyhľadávali ho najvýznamnejšie osobnosti doby a do dnešného dňa je ikonou mesta. Dnes už Raffles patrí do „luxury“ kategórie siete Accor, a prevádzkuje hotely vo svetových metropolách, ako aj na rozprávkových ostrovoch v Indickom oceáne. Jeho meno je zárukou vznešeného glamour životného štýlu, bezchybného servisu, výnimočnej lokality a autentických zážitkov.

 

Raffles Seychelles sa nachádza na severo-východnom pobreží druhého najväčšieho ostrova na Seycheloch, ostrova Praslin. Z hlavného ostrova Mahé sa sem dostanete niekoľkými spôsobmi, štandardne asi hodinovou plavbou a následne krátkou jazdou autom. Po príchode Vás privíta nespútaná krása Praslinu, bujná exotická príroda a charakteristické žulové útvary, ktoré sú domovom vzácnej flóry a fauny, napríklad najväčšieho orecha na svete, coco de mer, ktorý rastie na 400 ročných stromoch, alebo čierneho papagája, jedného z najvzácnejších svojho druhu. Samotný rezort lemuje takmer pol kilometrová bezchybná pláž s jemným bielym pieskom. Len niekoľko minút autom od neho sa nachádza Vallée de Mai, súčasť svetového dedičstva UNESCO a Anse Lazio, jedna z najkrajších pláží sveta.

Vďaka vynikajúcej lokalite je Raffles Seychelles vhodným štartovacím bodom na výlet na okolité ostrovy, ako napríklad Aride, domov unikátneho morského vtáctva, Curieuse, domov obrých korytnačiek alebo La Digue, ostrov ďalších úchvatných pláží.

 

Rezort ponúka 86 súkromných víl s vlastným bazénom, jednou alebo dvomi spálňami a výhľadom na exotické záhrady alebo priamo na oceán. Najviac ich asi charaktrizuje veľkorysý priestor, patria totiž medzi najväčšie vily v tejto destinácii s plochou minimálne 125 m². Interiér sa nesie v znamení moderných technológií, elegancie a ležérneho luxusu so zmyslom pre dokonalosť, ktorá tvorí DNA značky Raffles.

 

Tú istú vášeň pre kvalitu objavíte aj v gastronómii hotela, v butler servise, a ďalších atrakciách, ako napr. špičkové Raffles Spa, profesionálne goflové ihrisko, alebo detský klub The Sugar Palm Club. Nájdete tu množstvo vodných športov a vynikajúce podmienky šnorchlovania, širokú škálu plážových, zábavných, aj náučných eko aktivít, okrem toho 2 sladkovodné bazény, fitness centrum, beauty salón, butik, bycikle, a iné.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

86

Typy izieb

Beach Pool Villa
Family Pool Villa
Garden Pool Villa

Transfer

Rýchloloď
60 min

Mám záujem

You don't have permission to register