Rixos Premium Saadiyat Island

Ultra All Inclusive

 

Rixos Premium Saadiyat Island vás pozýva zažiť prémiovú all inclusive dovolenku vo vznešenom prostredí krásneho paláca, v ktorého architektúre sa snúbi moderný chic štýl s lokálnym nádychom a bohato dekorovanými detailmi. Rixos je turecká značka, čo sa odráža v jej pohostinnosti a gastronómii. Od ostatných hotelov sa odlišuje tým, že ide o prvý ultra all inclusive rezort v tejto lokalite.

 

Nachádza sa na nedotknutom bielom piesku ostrova Saadiyat v Abu Dhabi.

 

Prv, než sa necháte zlákať rozmanitými atrakciami hlavného mesta Spojených arabských emirátov, prečo sa nevydať na kulinársku expedíciu a neokoštovať chute z rôznych kútov sveta v niektorej z dvanástich rezortných reštaurácií a barov. Rezort ponúka koncept All Inclusive – All Exclusive, ktorý je tak veľmi populárny medzi spokojnými klientmi značky. Už aj názov napovedá, že Vaša dovolenka bude bezstarostná, keďže máte všetko zahrnuté, a zároveň exkluzívna vďaka kvalitným značkám, ktoré v all inclusive balíku nájdete.

 

Vychutnajte si jedinečnú živú zábavu, ktorá tvorí neodlúčiteľnú súčasť rezortov Rixos a poteší hostí všetkých vekových kategórií. Relax v Anjana Spa si vychutnáte vďaka tomu, že o vaše deti sa postarajú profesionáli v Rixy Kids Club.

Pravú rodinnú zábavu zažijete spolu v aqua parku a pri bohatom dennom aj večernom programe 365 dní v roku. Ak túžite po aktívnom oddychu, k dispozícii máte fitness centrum a šírokú škálu vodných, outdoor a indoor športov, ako napríklad yoga, spinning, tabata, aqua jump, crossfit, cyklistika, paddle board a mnoho ďalších – aj v detskej verzii.

 

Rezort má 300 m dlhú pláž, 3 bazény a ponúka izby s rozlohou od 45 m², dvojspálňové rodinný apartmány a suity s rozlohou od 90 m².

 

GASTRONÓMIA:

Turquoise Restaurant – hlavná reštaurácia, kde sa servírujú raňajky, obedy a večere formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou

L’Olivo Restaurant – reštaurácia s obľúbenou talianskou kuchyňou

Aya & Teppanyaki – tradičná čínska kuchyňa

Mermaid Restaurant – plážová reštaurácia so stredomorskou kuchyňou a špecialitami z darov mora

People’s Restaurant – ležérna reštaurácia s ľahkými jedlami a snackmi

 

 

Cena na 1 osobu od 1.343€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
All Inclusive stravovací plán
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

275

Typy izieb

Suite
Family Room
Garden View Room
Sea View Room

Transfer

Pozemný
35 km

Mám záujem

You don't have permission to register