Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites

Ultra All Inclusive
Vstup do Atlantis Aquaventure grátis

Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites je hotel značky Rixos, ktorá si vybudovala poprednú pozíciu a popularitu medzi klientmi vďaka bohatému all inclusive konceptu, ktorý ponúka. Skúsenosti v oblasti gastronómie a pohostinnosti nazbierala priamo v kolíske all inclusive dovoleniek- Turecku, odkiaľ značka pochádza.

 

Tento plážový rezort sa nachádza na ikonickom súostroví Palm Jumeirah Dubai. Ponúka panoramatický výhľad na azúrové vody Arabského zálivu, jedinečné dubajské mrakodrapy, trblietavú panorámu Dubai Marina a pozoruhodné lagúny a architektúru samotnej „Palmy“. Leží na východnej strane polmesiaca a jeho architektúra je navrhnutá tak, aby zabezpečila krásny výhľad z ktoréhokoľvek miesta. Nachádza sa 17 kilometrov od prístavu a nákupného centra Mall of The Emirates a 30 kilometrov od Burj Khalifa.

 

Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites svojim hosťom ponúka Ultra All Inclusive koncept, tak dobre známy medzi spokojnými klientmi značky. Vychutnať si ho môžete v 10 reštauráciách a baroch, kde nájdete mimoriadne širokú škálu medzinárodných značiek alkoholu, miešaných drinkov, snackov, zmrzliny a mnaho ďalších maškŕt, na aké si len spomeniete.

 

Rodiny s deťmi ocenia Rixy Kids Club s množstvom zábavných aktivít pre najmenších, ako aj preliezky a detský bazén. Okrem toho sú pre návštevníkov pripravené fitness aktivity či tureckom inšpirované wellness centrum Anjana. Počas dňa ako aj večer tu nájdete množstvo vyžitia, animačné programy, živú hudbu, tanečné show či rôzne predstavenia.

 

Hotelový komplex pozostáva z 3 budov, má 3 bazény okrem detského, kilometrovú pláž a na konte niekoľko ocenení. Na výber sú izby s rozlohou od 53 m² a suity s rozlohou od 380 m² až po 5 spálňové penthousy.

 

GASTRONÓMIA:

A la Turca Restaurant – hlavná bufetová reštaurácia podávajúca raňajky, obedy a večere formou štedrých bufetov s medzinárodnou a tureckou kuchyňou

Turquoise Restaurant – bufetová reštaurácia podávajúca raňajky, obedy a večere formou štedrých bufetov s tradičnou kuchyňou a grilovanými špecialitami

L‘ Olivo Restaurant – elegantná a’a carte reštaurácia so stredomorskou a talianskou kuchyňou

Toro Loco Steakhouse – pre milovníkov steakov

Aqua & More Seafood Restaurant – špeciality z darov mora

 

 

 

 

 

Cena na 1 osobu od 2.435€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
All Inclusive stravovací plán
Vstup do Atlantis Aquaventure
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

316

Typy izieb

Deluxe Room
Junior Suite
Prestige Suite
Senior Suite
Premium Room

Transfer

Pozemný
47 km

Mám záujem

You don't have permission to register