Six Senses Con Dao

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Con Dao leží na najväčšom ostrove Con Son vietnamského súostrovia Con Dao, ktorého väčšina územia je vyhlasená za chránenú prírodnú a morskú oblasť. Ostrov sa nachádza vo vzdialenosti približne 230 km od Ho Chi Minh City. Z jeho letiska sa dostanete 45 minútovým domácim letom na letisko Co Ong, odkiaľ je to už len 10 minút autom. Po príchode sa Vám naskytne impozantný pohľad… dlhokánska zlatá pláž, bujná tropická vegetácia, bohatá fauna a štýlové, moderné, samostatne stojace vilky poskytujúce súkromie, vlastný bazén, krásny výhľad a ničím nerušený oddych.

 

V 3 reštauráciách a 2 baroch sa Vaše chuťové poháriky roztancujú vďaka pochúťkam medzinárodnej, ale samozrejme aj lokálnej kuchyne. Šéfkuchárka Ms. No servíruje v reštaurácii Vietnamese by the Market to pravé z vietnamskej kuchyne. Ms. No sa totiž na Con Dao narodila, vyrastala v prostredí gastronómie a k svojim jedlám využíva len tie najlepšie ingrediencie.

 

Intímnu večeru v spološnoti najbližších si môžete vychutnať pri Chef´s Table, kde Vám šéfkuchár pripraví menu podľa vlastného želania, alebo v By the Cellar, v priestoroch vinárne.

 

Con Dao je miestom unikátnej prírody, bohatej flóry a fauny. Najpopulárnejšimi obyvateľmi ostrova, ktorí sa voľne pohybujú medzi hosťami, sú korytnačky. Od mája do októbra hniezdia na pláži pod ochranným dohľadom rezidentného biológa. Keď sa v júli začnú liahnuť, hostia môžu byť svedkami ich prvého „behu“ do mora.

Od februára do júla sú miestne vody najpriezračnejšie a sú najlepšie podmienky na potápanie a šnorchlovanie, ktoré Vám otvorí brány do ohromného podmorského sveta.

 

K dispozícii je Six Senses Spa, detský klub, množstvo vodných športov a plážových aktivít, ako aj možností objavovania okolia pešo alebo loďou.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

50

Typy izieb

Beach Pool Villa
Family Pool Villa

Transfer

Let
Pozemný
10 min

Mám záujem

You don't have permission to register