Six Senses Laamu

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Laamu odzrkadluje všetky tieto hodnoty. Je to ležérne elegantný, vkusný a prívetivý rezort s vynikajúcim personálom a službami na vysokej úrovni. Je to jediný hotel na atole Laamu, v dostatočnej vzdialenosti od cestovného ruchu, uprostred úchvatného podmorského života. Počas potápania a šnorchlovania tu môžete stretnúť útesové žraloky, manty, a množstvo tropických rýb. Od mája do septembra je obdobie kladenia korytnačích vajíčok, ktoré môžete sledovať z „prvého radu“. Korytnačky tu totiž žijú voľne, zakladajú si hniezda priamo medzi vilami, pričom sú pod neustálym dozorom rezidentného morského biológa. Od júla do októbra zas môžu hostia sledovať liahnutie malých korytnačiek, ktoré je tiež skvelým zážitkom, najmä pre deti. Tie sú tu srdečne vítané a zažijú nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva pri šnorchlovaní „Hľadá sa Nemo“, alebo v detskom klube Den.

 

Od apríla do októbra si na ostrove prídu na svoje surferi. Najznámejšie maldívska vlna, Yin Yang sa láme v blízkosti ostrova.

 

Okrem množstva vodných športov a plážových aktivít si hostia môžu užiť sledovanie filmov na obriom plátne priamo na pláži v Cinema under the Stars, sledovanie hviezd teleskopom, výlet na neďaleký obývaný ostrov, ako aj piknik na opustenom ostrove v štýle Robinsona Crusoe, „pozabudnúť sa“ čítaním alebo hudbou z ultramodernej Library, relaxovať v špičkovom Six Senses Spa, atď.

 

V rezorte nájdete 4 reštaurácie, 2 bary, zmrzlináreň, vináreň a unikátny Chilli Table. Je to guľatý stôl uprostred organickej záhrady pre intímne strávený večer v spoločnosti najbližších.

Je obklopený 12 chili stromami z rôznych kútov sveta, a šéfkuchár servíruje skutočný gurmánsky pôžitok: 5 chodové menu s najrôznejšími variáciami chili.

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

97

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register