Six Senses Ninh Van Bay

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Ninh Van Bay pôsobí ako ilúzia. Optickým klamom je, že sa cítite ako na izolovanom, vzdialenom, osamotenom ostrove, pričom v skutočnosti ste „v blízkosti civilizácie“. Hotel sa nachádza 450 km od Ho Chi Minh City a 1.350 km od Hanoiu. Z letiska Cam Ranh Vás asi za hodinu dopravia autom do Nha Trang, kde Vás delí už len krátka jazda motorvým člnom od príchodu do tohto kúsku raja na Zemi – ten je totiž prístupný iba od mora. Po príchode Vás privíta pohľad ako pre bohov. Pláž s jemným bielym pieskom, nad ktorou sa týčia vápencové skaly a mierne vrchy pokryté bujnou tropickou vegetáciou. Pokojné vody zátoky s výhľadom na Juhočísnke more pôsobia dojmom, akoby ste boli stroskotancom, ale na ostrove nájdete všetko, čo k dokonalej dovolenke potrebujete.

V horách za hotelom majú domov malé plaché opičky, ktoré sa zriedka ukážu návštevníkom, ale keď sa tak stane, je to milý zážitok.

 

Čo sa týka ubytovania, hostia si môžu vyberať spomedzi plážových víl, víl umiestnených na skalnotom pobreží, alebo dokonca na úpätí hôr. Každá z nich poskytuje absolútny komfort a súkromie. Jediný, kto Vás nájde, je Váš osobný Guest Experience Manager (GEM), ktorý je Vám k dispozícii počas celého Vášho pobytu, aby Vám bol nápomocný ohľadom každého detailu. Z víl sa naskytá nádherný výhľad, a každá má súkromný bazén so záhradou alebo terasou.

 

V rezorte nájdete 3 reštaurácie, 2 bary a vináreň.

Okrem šnorchlovania, potápania, vodných športov a tradičných lekcií varenia sa tu môžete venovať objavovaniu okolia, ako napr. Nha Trang Tour, počas ktorej spoznáte niekoľko kultúrnych pamiatok. Môžete navštíviť ryžové polia a miestne rodiny vykonávajúce tradičné povolania, ako napr. klobučníctvo, výroba vonných tyčiniek, papiera alebo ryžových rezancov. Neďaleko leží autentická rybárska dedinka, impozantná zen kaplnka, a aj navyššia, 48 metrová socha Buddhu v pagode Tong Lam.

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

62

Typy izieb

Beach Pool Villa
Garden Pool Villa
Water Pool Villa

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register