Six Senses Uluwatu

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Uluwatu je klenotom tejto destinácie. Okrem hôdnot opísaných vyššie tu hostia nájdu nekonečný pokoj, obnovu tela aj duše, fascinujúcu prírodu a spiritualitu.

 

Rezort sa nachádza približne 20-25 km od medzinárodného letiska- na Pecatu, južnom cípe Bali, ktorý je domovom Pura Uluwatu, čiže svätého chrámu Uluwatu, ktorý je jednou z najvýznamnejších duchovných pamiatok tejto destinácie. Bohaté kultúrne dedičstvo a tradície sa tu snúbia s nádhernými plážami, opulentnou architektúrou hotela, špičkovým wellness a výnimočnou gastronómiou. Z každého zákutia tohto eko hotela sa hosťom naskytne dych vyrážajúci výhľad na Indický oceán nad charakterisctikými vápencovými útesmi.

 

Rovnaký pohľad sa Vám naskytne aj z každej jednej vily a suity. Tie sú roztrúsené v exotickej zeleni, ktorá ponúka dokonalé súkromie. Majú veľkorysú rozlohu (minimálne 108 m²), sofistikované zariadenie pre maximálne pohodlie hostí a príjemný, nevtieravý design nesúci sa vo farbách ostrova, s množstvom prírodných a udržateľných materiálov. Medzi fanúšikmi tejto hotelovej značky má právom vynikajúce meno štandard Sleep with Six Senses. Ručne vyrábané matrace Naturalmat, v kombinácii s organickými prikrývkami Hanse a vysoko kvalitným prádlom značky Beaumont & Brown zaručia dokonalý spánok.

 

V hotely sa môžete oddať gastronomickým zážitkom v podobe balinézskej kuchyne so štipkou európskych chutí, širokej škále ošetrení v Six Senses Spa, pozrieť si film na obriom plátne priamo na pláži v Cinema Paradiso, cvičiť, športovať, zajednať si výlet loďou, ísť na spirituálnu cestu, objavovať miestne chrámy a kultúrne dedičstvo, pozrieť si tento fascinujúci kúsok sveta z vtáčej perspektívy počas výletu helikoptérou a mnoho ďalšieho. K dispozícii je aj detský klub Grow with Six Senses a nájdete tu aj Earth Lab, kde sa môžete zoznámiť so zaujímavými metódami, ktorými hotel pomáha znižovať environmentálny dopad cestovného ruchu.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

105

Typy izieb

Suite
Private villa
Family Villa

Transfer

Pozemný
20-25 km

Mám záujem

You don't have permission to register