Six Senses Zil Pasyon

Exotická príroda na 264 hektároch

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Zil Pasyon je často označovaný ako nirvana. Je to jediný rezort na ostrove Felicité, odkiaľ sú vynikajúce možnosti na island hopping, čiže návštevu susedných ostrovov. Samotný rezort je tak úzko spätý s prírodou, že sa budete cítiť ako jej súčasť. Má 3 nádherné pláže s jemným bielym pieskom a bujná tropická vegetácia s typickými skalami rozprestierajúca sa na ploche 264 hektárov poskytuje dokonalé súkromie a ničím nerušený oddych. Ostrov je dostupný 20 minútovým letom helikoptérou z Mahé, alebo hodinouvou plavbou rýchloloďou z ostrova Praslin.

 

Rezort ponúka veľkolepé ubytovanie. Všetky vily majú súkromné bazény a vstupná kategória s 1 spálňou má rozlohu 175 m². Vily s 2 spálňami majú rozlohu 200 – 500 m².

Rovnako ako ich plocha, aj architektúra je úchvatná- vzdušná, ľahká, jemne elegantná a dokonale splývajúca s prírodným prostredím. Relaxujúc na terase vily s výhľadom na ostrov, alebo naopak priamo na oceán budete mať pocit, že ste stratení v raji.

 

Od marca do mája a od septembra do novembra si tu prídu na svoje potápači. Od mája do septembra je najlepšie obdobie pre objavovanie prírody a ľahkú turistiku. Od polovice októbra do polovice januára kladú voľne žijúce korytnačky vajíčka, ktoré sa potom nasledujúce obdobie liahnu a hostia môžu sledovať prvý beh drobných korytnačiek od hniezda do mora.

Podmienky na šnorchlovanie a kúpanie sú ideálne po celý rok.

 

V rezorte nájdete aj rezidencie s 3 alebo 4 spálňami pre veľké rodiny, Cinema Paradiso, špičkové Six Senses Spa, detský kútik Trouloulou a detský klub Grow with Six Senses, 2 reštaurácie, 2 bary, vináreň, zmzrlinársky vozík pri bazéne s čerstvými chladenými pochúťkami z lokálnych surovín, ktoré sú grátis, množstvo vodných športov a zábavných aktivít, fitness centrum, butiky so suvenírmy a pokiaľ nemáte dosť pohybu, môžete na bicykli objavovať La Digue alebo si spraviť výlet do Vallée de Mai, chránenej prírodnej oblasti, ktorá sa nachádza v nedotknutej rezervácii Praslin National Park, a je domovom najväčších orechov na svete, Coco de Mer.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

30

Typy izieb

Beach Pool Villa
Family Pool Villa

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register